Ėriškius baugina galimas padegėjas

Ėriškius baugina galimas padegėjas

Šeštadienio vakarą Ėriškių padangę nušvietė gaisrai.

Čia maždaug kilometro spinduliu kilo net keli gaisrai. Pirmiausia gautas pranešimas apie degančius Ėriškių žemės ūkio bendrovės šiaudus. Juos gesinant po kurio laiko pastebėtas dar vienas gaisras – degė ūkinis pastatas.

Gaisro metu sudegė jo stogas ir jame esantis turtas. Dar vieną gaisrą laiku pastebėjo ir užgesino patys gyventojai – kiek žinoma, šalia ūkinio pastato degė nedidelis šiaudų plotas. Visi gaisrai kilo ne vienoje vietoje. Ugniagesiai gelbėtojai kol kas dar negali pasakyti, ar būta padegimo, tačiau gaisrų kilimo aplinkybės ir faktas, kad visi jie kilo maždaug kilometro spinduliu vienas nuo kito, jų manymu, atrodo gana įdomiai. Įvykis tiriamas.

Sekmadienio rytą ugniagesiai ugniagesiai gelbėtojai dar tebegesino šiaudus. Krūva didelė. Skaičiuojama, kad galėjo būti maždaug 50 metrų ilgio ir penkių metrų aukščio. Jie gesinami ir išvežami į laukus. Gesinant gaisrą dalyvauja ir bendrovės darbuotojai su technika – krautuvais, traktoriais. Manoma, kad visiškai užgesinti gaisro židinį pavyks tik po kelių valandų.

Upytės seniūnas Giedrius Koženiauskas sako kol kas nežinantis tikslios informacijos, kas nutiko. Jo žiniomis, kilo trys gaisrai ir ugnies padaryti nuostoliai – didžiuliai. Vien Ėriškių žemės ūkio bendrovė neteko daug į didžiulius spudulus supresuotų šiaudų. Iš vieno ūkinio pastato, jo žiniomis, ir liko tik griaučiai. Seniūnas spėja, kad į Ėriškius įsisuko padegėjas. Įskaitant ir šiuos tris gaisrus, šiemet Ėriškiuose kilo jau šeši paslaptingi gaisrai. Pavyzdžiui, prieš keletą mėnesių užsidegė tvartas, kuriame jokia veikla nevykdyta ir nebuvo net elektros.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų