V. Bulaičio nuotr.

Panevėžyje susidūrė trys automobiliai, vienas jų vertėsi ant stogo

Panevėžyje susidūrė trys automobiliai, vienas jų vertėsi ant stogo

Skaudžia nelaime darbo diena baigėsi Panevėžyje – sankryžoje susidūrė trys automobiliai, vienas jų nuo smūgio apsivertė ant stogo.

Pranešimo apie avariją Vilties gatvės-Liepų alėjos sankryžoje Bendrasis pagalbos centras sulaukė kelios minutės prieš 17 val.

Į įvykio vietą atskubėję visų specialiųjų tarnybų ekipažai sankryžoje rado sumaitotus „Audi“, „Toyota“ ir „Volkswagen Transporter“ automobilius.

Greitosios medikai iš „Audi“ išvadavę vairuotoją išvežė į Respublikinės Panevėžio ligoninės priimamąjį. Kitų dviejų automobilių vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Visuose trijuose automobiliuose keleivių nebuvo.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kai iš šalutinės Vilties g. įvažiuodama į sankryžą „Audi“ nepraleido pagrindine gatve – Liepų alėja – važiavusios „Toyotos“ ir automobiliai susidūrė. Nuo smūgio „Audi“ vertėsi ir trenkėsi į Vilties g. važiuojantį „Volkswagen Transporter“.

Dėl avarijos kuriam laikui apribotas eismas Vilties gatve ir Liepų alėja – užtverti įvažiavimai į jas nuo Smėlynės ir Marijonų gatvių.

Įvykio liudininkais tapę prie sankryžos esančių daugiabučių gyventojai piktinosi, jog nepaisant šioje vietoje dažnų avarijų nei policija, nei miesto Savivaldybė nesiima saugumo priemonių.

„Čia jau neužtenka kelio ženklo. Negi neįmanoma prieš sankryžą įrengti bent kalniukų? Pagyventumėte čia, kasdieną prisižiūrėtumėte avarijų – bumbsi ir bumbsi“, – pasakojo Vilties g. gyventoja.

Ta pati sankryža prieš porą metų spąstais buvo tapusi ir tuomečiam Seimo nariui Petrui Narkevičiui. Šalutine Vilties gatve važiavusio politiko vairuojamas „Volkswagen Touareg“ nepraleido pagrindine gatve – Liepų al. važiavusio „Volkswagen Bora“ ir į jį trenkėsi. Tąkart per avariją nukentėjo pastaruoju automobiliu važiavusi moteris ir jos keleivis.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų