Panevėžyje riedės karinė technika, vyks karių pratybos

Panevėžyje riedės karinė technika, vyks karių pratybos

Panevėžyje jau netrukus prasidės karių pratybos.

Lietuvos kariuomenė informuoja, kad nuo rugpjūčio 9 d. iki rugpjūčio 19 d. vyks Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono lauko taktikos pratybos „KARALIAUS KIRTIS 2022”. Pratybos planuojamos ir dieną, ir naktį.

Pratybos vyks Panevėžio mieste ir rajone.

Kariai bus su ginklais, bus naudojama garsinė ir dūminė imitacija, judės su transporto priemonėmis ir pėsčiomis.

Pratybų scenarijus kiekvieną kartą nežymiai keičiasi, tačiau nesikeičia pagrindinis tikslas – gebėti valdyti saugumo situaciją, treniruoti organizacijų tarpusavio sąveiką ir bendradarbiavimą su visais pratybose dalyvaujančių institucijų atstovais.

Dvi savaites vyksiančiose karinėse pratybose kartu su civilinėmis institucijomis bei kitomis jėgos struktūromis husarai vykdys užduotis, kurių metu pratybų dalyviai pagal atsakomybės sritis galės įvertinti savo vykdomų užduočių efektyvumą.

Pratybų metu sukuriama operacinė aplinka padeda modeliuoti veiksmus, kuriuos kariai atliktų realioje situacijoje.

Pratybose dalyvaus ir Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai.

Komentarai

 • betruko.

 • idijotai,eikite žaisti karą į mišką,o ne mieste žmones gazdinkite…

  • o jus nematote ,kad siuolaikinis karas kaip bebutu gaila ir baisu vyksta miestuose o ne miskuose, dar pasiulykit kariuomenej kokioj arabijos dykumoj pasitreniruoti tik ar naudos is to bus tai labai abejoju

 • ir kas cia per problemos, pora dienu po miesta kariukai pabegios, tegu treniruojasi, o tai kaimynus turis labai jau ,,draugiskus“

  • o, dvi savaites

   • Atsakyti
   • 2savaites, nu kapiecas))) ar istversim ar tik nereiks emigruot i kokia vokietija, na kad ir dvi savaites ,tai milijona kartu geriau nei ruskyno okupacija 50 metu ,ar noretumet ta patirti su ruskiu vieningoj valstybej pakartoti, as asmeniskai ne, man komunistinio rojaus uzteko.

 • Oko čia det I kelnes juk vaikai karą pažais ir kam neidomu jų net nepamatisit arba nekreipsit demesio

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų