DELFI nuotr.

Panevėžyje – premijos Metų mokytojams

Panevėžyje – premijos Metų mokytojams

Panevėžio miesto savivaldybės įsteigtomis Metų mokytojo premijomis šiemet bus pagerbti dar 3 miesto bendruomenės pasiūlyti pedagogai.

Gamtos mokyklos vyresnioji metodininkė Rima Ivanauskienė Panevėžio pedagogų bendruomenei gerai žinoma kaip gamtos žinovė, populiarių edukacinių ekologinių renginių ir programų kūrėja ir vedėja, ilgametė tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ koordinatorė, tarptautinės programos GLOBE veiklos organizatorė. Mokytoja veda kvalifikacinius renginius miesto ir šalies pedagogams, su mokiniais tiria ir aiškinasi gamtinės aplinkos procesus ir stebuklus, rengia respublikinių konferencijų pranešimus.

Būdama patyrusi pedagogė R. Ivanauskienė aktyvia ir produktyvia veikla atlieka svarbų vaidmenį, ugdant atsakingą, sveiką, ekologinėmis kompetencijomis pasižymintį jaunąjį panevėžietį.

,,Minties“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Širmulienė gerbiama ir mylima auklėtinių, mokinių ir kolegų. Savo aktyvia veikla prisideda įgyvendinant miesto švietimo politiką. Mokytoja įkūrė JAV-Lietuvos alumnų asociaciją, yra jos prezidentė. Teikia, laimi ir dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose, vienas iš jų – 2017-2019 m. Baltijos šalių darnaus vystymosi projektas. R. Širmulienė prisideda kuriant atvirą mokyklą – siūlo idėjas, realizuoja iniciatyvas, dalyvaujant projektinėse veiklose bei akcijose, kuriomis puoselėjamas tautiškumas, pilietiškumas, identitetas. Mokytoja gali pasigirti mokinių laimėjimais miesto, Respublikos bei tarptautiniuose konkursuose, projektuose, aukštais ugdytinių valstybinių brandos egzaminų rezultatais.

Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė Vijoleta Vanagienė apdovanojama už auklėtinių sporto laimėjimus bei įžiebtą tikėjimą ir viltį, kad negalia – ne kliūtis gyventi sveikai, būti aktyviam ir sportiškam. Mokytoja daug dėmesio skiria klausos negalią turinčių vaikų sveikatos stiprinimui, diegia aktyvias ir kūrybiškas inovacijas organizuodama sportinius rytmečius, vesdama judriąsias pertraukas ir neformaliojo ugdymo užsiėmimus. Didelis V. Vanagienės nuopelnas yra tai, kad Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokiniai 2017-2018 m. m. tapo Lietuvos kurčiųjų moksleivių žaidynių, plaukimo čempionato, šalies kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato, Baltijos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų moksleivių žaidynių bei tarptautinio lengvosios atletikos čempionato nugalėtojais.

1000 Eur premijos bus teikiamos spalio 5 d. Tarptautinės mokytojų dienos proga J. Miltinio dramos teatre.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų