Smėlynės gatvė. P. Židonio nuotr.

Panevėžyje prasidės Smėlynės g. remontas

Panevėžyje prasidės Smėlynės g. remontas

Jau birželį prasidės vienos intensyviausių miesto gatvių – Smėlynės – remonto darbai, informuoja Panevėžio savivaldybė.

Apie 800 m Smėlynės gatvės dalis nuo Šiaurinės g. sankryžos iki pat miesto ribos bus tvarkoma kapitaliai – naujai išasfaltuojama 4 eismo juostų gatvė su šaligatviu, atnaujinamas apšvietimas, pėsčiųjų ir dviračių takai, dalis lietaus nuotekų tinklų, įrengiama griovių sistema, mažoji architektūra, eismo saugumo priemonės. Rekonstrukcijos metu taip pat bus įrengta Smėlynės ir Šiaurinės g. žiedinė sankryža.

Smėlynės g. atkarpai rekonstruoti šiemet iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų skirta 723 tūkst. Eur. Rangos darbus atliks viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi AB „Hisk“. Šią gatvės atkarpą sutvarkyti numatyta iki 2023-iųjų pabaigos.

„Naujinti gatves – vienas mūsų prioritetų. Ypač daug dėmesio skiriame infrastruktūrai atnaujinti, nuosekliai tęsiame miesto infrastruktūros modernizavimo darbus. Nemažai jau nuveikta gerinant gatvių kokybę. Vien praėjusiais metais atlikta svarbių miesto infrastruktūros atnaujinimo darbų – baigti Šiaurinės g. dalies statybos, Kėdainių g. rekonstravimo darbai, atlikta dalis K. Naruševičiaus gatvės dalies kapitalinio remonto darbų. Rekonstruoti Smėlynės g. planavome dar 2021-aisiais, tačiau Vyriausybei neskyrus lėšų teko darbus atidėti šiems metams. Vyriausybė patvirtino trejų metų finansavimo planus savivaldybėms iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos biudžeto, tad Panevėžys trejiems metams gaus daugiau nei 3 mln. Eur kelių infrastruktūrai. Džiaugiamės, kad Smėlynės gatvės remontas patenka į šį trimetį planą“, – sako Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

 

 

Komentarai

  • Gal pirma mieste šviesoforus sutvarkykite kad automobiliu kamščiai sumažėtu .Ypatingai gerai „reguliuoja „eisma Biliuno -Vilniaus ,Aukštaičiu-Ramygalos ir Alanto -Pilenu gatvių sankryžų šviesoforai.Kada Sutvarkysite ponas Račkauskai?

    • Jie tai vadina saugumo priemones, kažkokio durnelio pasilyta mintis nupiesti juosta tik i kaire, puse miesto pripieš visur kamščiai susidaro, pristate tu stulpu šviesoforo „kartuviu“ nuo didesnio vejo susuka visa vamzdi, negali pajungt nauju šviesoforu nes ESO snarglį iš nosies puse metu krapšto. pakabino šviesafora su rodikle i kaire kabo ties antra juosta atvaziuoji atrodo tau žalias po to ziuri kad trečios juostos zalias tau radudonas.

  • Cia tie nauji sviesoforai tai trgedija.Anksciau piko metu budavo kamsciai o dabar kada tik bevaziuotum. Kai pajugs visus tai miestas bus paralizuotas. Vienu zodžiu ssss. pristate bet nieks nepasiziuri kaip jie veikia ir ka daryti kad nebutu kamsciu. Apie ekologija ooo kaip garsiai saukia tik netam gale.!!!

  • Tiltus pabaikit statyti kiek laiko dar žmonės turės kęsti nepatogumus, negali nueiti iki parko ar senvages, už ką pinigus gaunat. Žmonės į darbus ar pasivaikščioti privalo eiti kelis kilometrus, kad pasiekti kitus praėjimus. Gėda ir baisu kiap taip žmonės nerupi.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų