P. Židonio nuotr.

Panevėžyje pradėti šienavimo darbai

Panevėžyje pradėti šienavimo darbai

Panevėžyje strartavo šienavimo darbai.

Apie 700 ha užimančių vejų ir žolynų priežiūra – šienavimu, tręšimu, laistymu, žolės grėbimu ir išvežimu – rūpinasi bendrovė „Panevėžio specialus autotransportas“.
Visą šiltąjį metų sezoną šienavimo darbai bus atliekami vadovaujantis Panevėžio vejų ir žolynų priežiūros paslaugų planu. Jis atnaujinamas kas savaitę, atsižvelgiant nuo oro sąlygų ir žolės augimo greičio. Prioritetai kaip visą laiką teikiami pagrindinėms, dažniausiai panevėžiečių ir miesto svečių lankomoms erdvėms – centrinei miesto daliai, įvažiavimams į miestą, pagrindinių gatvių žaliosioms juostoms ir pan.
Šiuo metu žolė jau nupjauta Laisvės a., Santuokų rūmų, Sausio 13-osios, Respublikos g. skveruose, taip pat žalieji plotai J. Basanavičiaus, Smėlynės, J. Urbšio, Vilniaus, J. Biliūno, Klaipėdos, Nemuno, Pušaloto, A. Jakšto gatvėse ir kt. Šią savaitę žolė bus pjaunama Parko, Ateities, Tulpių, Kniaudiškių, Molainių, Projektuotojų, V. Alanto, Vakarinė, J. Biliūno gatvėse ir kt. Taip pat numatyta šienauti Kultūros ir poilsio parką, Bendruomenių rūmų skverą bei Senvagę.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų