Panevėžyje po šventės – 9 užsikrėtę COVID-19

Panevėžyje po šventės – 9 užsikrėtę COVID-19

Daugiau kaip pusė iš 53 per praėjusią parą nustatytų koronaviruso atvejų siejami su židiniais Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos ir Vilniaus apskrityse.

Dauguma atvejų yra atsekta

Nustatyti šeši nauji atvejai ir mokyklose, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Kauno apskrityje užfiksuoti keturi nauji užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai yra siejami su židiniu Raseinių policijos komisariate.

Taip pat Kaune patvirtinti du atvejai apsaugos darbuotojams. Jų užsikrėtimo aplinkybės siejamos su anksčiau Alytaus apskrityje patvirtintu atveju.

Panevėžio apskrityje užsikrėtė devyni asmenys. Jie dalyvavo asmeninėje šventėje Panevėžio mieste.

Klaipėdos apskrityje užfiksuotas vienas atvejis, susijęs su kariuomene. Detalesnės informacijos  apie jį NVSC kol kas nepateikė.

Šiauliuose patvirtinti dar keturi atvejai siuvimo įmonės darbuotojams ir du antriniai jų šeimos nariams. Iš viso su protrūkiu šioje įmonėje siejami 34 atvejai.

Dar du nauji atvejai Šiauliuose yra siejami su kita siuvimo įmone. Jie nustatyti vienam įmonės darbuotojui ir jo šeimos nariui. Su šia įmone siejamų atvejų šiuo metu yra devyni.

Vilniuje du atvejai patvirtinti asmenims, kurie lankėsi viename iš Vilniaus barų.

Septyniolika asmenų užsikrėtė po kontakto su anksčiau patvirtintu atveju Tauragės, Alytaus, Marijampolės, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus apskrityse vertinama, kad 17 asmenų užsikrėtė po kontakto su anksčiau patvirtintu atveju.

Nauji atvejai mokyklose

NVSC duomenimis, po vieną atvejį buvo patvirtinta Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijoje, Jurbarko rajono Viešvilės pagrindinėje mokykloje, Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje, Vilniaus
Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, Šiaulių V. Kudirkos ir Šiaulių Jovaro progimnazijose. Šių
asmenų užsikrėtimas įvyko šeimoje.

Penki per paskutinę parą patvirtinti atvejai yra įvežtiniai.

Vilniaus apskrityje patvirtinti du atvejai asmenims, atvykusiems iš Ukrainos, ir taip pat du atvejai asmenims, grįžusiems iš Baltarusijos. Šiaulių apskrityje vienas atvejis nustatytas grįžusiam iš Ispanijos.

Šiaulių, Kauno, Klaipėdos apskrityse penkių asmenų užsikrėtimo aplinkybės kol kas nėra žinomos. Šie asmenys tyrėsi pajutę simptomus arba profilaktiškai. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Komentarai

  • Jie dalyvavo asmeninėje šventėje Panevėžio mieste.

    • Atsakyti
  • Ir kas čia tokio, kad užsikrėtė, pasirgs ir pasveiks. Štai, jeigu AIDS užsikrėstų, tada būtų tragedija.

    • …arba nepasveiks. Ir kas čia tokio? Šventė gi svarbiau!

      • Jeigu sirgs informaciniu koronavirusu, tada sunkiai pasveiks.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų