Panevėžyje planuojama nauja žiedinė sankryža

Panevėžyje planuojama nauja žiedinė sankryža

Siekdama prisidėti prie palankių sąlygų verslui Panevėžio miesto savivaldybė toliau ketina gerinti LEZ susisiekimo infrastruktūrą – modernizuoti J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžą į žiedinę. Savivaldybės taryba pritarė, kad projektas būtų teikiamas ES investicijoms gauti.

Preliminari projekto vertė – 1,5 mln. Eur, iš jų ES lėšos sudarytų per 847,4 tūkst. Eur, valstybės – beveik 74,8 tūkst. Eur.

Šis projektas svarbus visai pramoninei miesto daliai, kadangi jį įgyvendinus pagerėtų LEZ susisiekimo infrastruktūra, transporto srautai pasiskirstytų efektyviau, didėtų sankryžos pralaidumas ir saugumas.

„Džiugu, kad projekto svarbą įvertina ir miesto verslas, prisidėdamas prie jo įgyvendinimo. Esame dėkingi AB „Roquette Amilina“ už paramą – J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžos rekonstravimo techninį projektą. Šis sprendimas leis Savivaldybei žymiai greičiau pradėti projekto įgyvendinimą“, – teigia Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Savivaldybės taryba pritarė paramos teikimo sutarties sudarymui, techninį projektą AB „Roquette Amilina“ turėtų parengti iki rugsėjo 1 d.

Komentarai

 • Verslui gerai,o žmonems reikia žiedinės sankryžos Klaipėdos Dariaus ir Girėno gatvėse.

  • Vėl asfaltas, vėl asfaltas?????????????????
   Ir dar verslas pats susimoka už sankryžą, ją padaro ir atiduoda miestui. Bezdėt darosi per mažai. Skuosiu ir apsigyvensiu toje vietoje. Juk ateis piketuoti prieš asfaltą ir už šermuonių giminę pasisakantieji, argi ne?

 • zieda arba gera sviesaforo reikia Dariaus ir Gireno Klaipedos kur daugiausia avariju buna kur pazadai sneket sneka o nieko nedaro

  • Atsakyti
  • čia neprisideda verslas ir Savivaldybei neskauda.

 • su tais šviesoforais ir sankryžom nekaip -pastatė laukuose prie adax, nors niš Norfos nemožna išvažiuot, darbar laukuosepramonės g daris sankryą,nors rengė išmanų šviesoforą, o va prie žaros pilasi ir pilasi mašinos, va tau ir prioritetai

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų