Facebook. nuotr.

Panevėžyje pasiektas pasaulio rekordas (fotogalerija)

Panevėžyje pasiektas pasaulio rekordas (fotogalerija)

Pasaulio dvigubo ultratriatlono čempionate, vykstančiame Panevėžyje, pasiektas naujas pasaulio rekordas. Tai padarė nuo pat pirmosios rungties pirmavęs Robertas Karas.

Sportininkas iš Lenkijos plaukimo (7.6 km), važiavimo dviračiu (360 km) ir bėgimo rungtyse (84,4 km) iš viso sugaišo 18:44:38 val.

R. Karas parodė fantastišką rezultatą ir beveik valanda pagerino planetos rekordą, kuris iki šiol priklausė estui Raitui Rataseppui (19:42:57 val.).

Dar prieš atvykstant į Panevėžį keturi atletai, tarp kurių buvo ir R. Karas, teigė, jog yra ryžtingai nusiteikę pagerinti pasaulio rekordą. Jau po antrosios važiavimo dviračiu rungties pagrindinis čempionato organizatorius panevėžietis Vidmantas Urbonas neabejojo, kad bus pasiektas naujas pasaulio rekordas. Tuo metu pirmvęs R. Karas gerokai lenkė savo varžovus, o tuo pačiu ir grafiką, leidžiantį tikėtis rekordo.

Antrąją vietą užėmė daugiau nei valandą nuo nugalėtojo atsilikęs estas Raitas Rataseppas (19:58:57), o trečiąją – prancūzas Arnaudas Selukovas (22:17:06).

Iš Lietuvos vyrų geriausiai pasirodė Tautvydas Grabauskas (27:02:06). Mūsų šalies atstovas tarp visų čempionato dalyvių liko keturioliktoje vietoje. Daugirdas Šemiotas finišavo devynioliktoje vietoje (27:55:03), o Mindaugas Garmus – dvidešimtoje (28:31:00).

Puikiai pasaulio čempionate pasirodė Alina Ranceva (25:44:30). Panevėžietė ne tik iškovojo pirmąją vietą keturių moterų grupėje, bet aplenkė visus septynis čempionate startavusius Lietuvos vyrus. Tarp visų čempionato dalyvių A. Ranceva finišavo vienuoliktoje vietoje.

Moterų grupėje antra liko norvegė Marie Veslestaul (26:10:29), o trečia – vokietė Anke Weihermuller (29:33:36).

Galerija

Komentarai

  • Sveikinaaaam!

  • Sveikiname

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų