Panevėžyje – naujos mokamos stovėjimo vietos

Panevėžyje – naujos mokamos stovėjimo vietos

Panevėžio miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį posėdyje pritarė, kad būtų keičiami vietinės rinkliavos už naudojimąsi mokamomis automobilių stovėjimo vietomis nuostatai.

Tarybos sprendimu nuo gruodžio 1 d. nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis vairuotojai privalės mokėti už paliekamus automobilius Š. Mero, Anykščių, Topolių g., Smėlynės g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Draugystės“ stadiono ir A. Jakšto g. nuo Maironio tako link Smėlynės g.

„Vykdant projekto „Laisvės aikštės ir jos prieigų kompleksinis sutvarkymas“ įgyvendinimo darbus uždraustas eismas Elektros bei Vasario 16-osios gatvėse, dėl to žymiai padidėjo transporto srautai Š. Mero, Anykščių ir Topolių gatvėse. Ypatingai darbo dienomis dideli transporto priemonių srautai yra Smėlynės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Draugystės“ stadiono ir A. Jakšto gatvėje. Sprendimą priimti apmokestinti tam tikras transporto priemonių statymo vietas nulėmė laisvų vietų automobiliams trūkumas. Kai kurie gyventojai savo automobilius palieka ilgam ir neužleidžia vietos kitiems. Jau esame išbandę šią sistemą, kuri sėkmingai veikia – vyksta kaita, žmonės būna tiek, kiek reikia“, – aiškino Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Pasikeitus Lietuvos Respublikos rinkliavų įstatymui nuo šiol rinkliava nebus taikoma mokykliniams autobusams, paženklintiems vaikų vežimo skiriamaisiais ženklais. Taip pat pasikeitus Vadovybės apsaugos departamento pavadinimui į Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybą, atsirado būtinybė pakeisti transporto priemonių atpažinimo kortelės pavyzdį, kurioms suteikiama teisė nemokamai stovėti apmokestintose transporto priemonių stovėjimo vietose.

 

Komentarai

 • į darbą ant b..io raitiem reiks jot?

  • Tu gi įprates…

  • Kai ligoninė turi 2030 darbuotojų, tai pacientams nulis šansų į polikliniką atvykti automobiliu. Pritariu apmokestinimui. Aš už valandą sumokėsiu tuos menkus 30 centų, bet turėsiu kur parkuoti. O tai vietas visai darbo dienai ir užima darbuotojai.

   • Atsakyti
 • idomu aiksteleje esancioje prie konsultacines poliklinikos irgi reikes moketi,ATSAKYKITE.

  • Jau seniai reikia

  • Seniai reikia

 • …jei taviškis su 4 kojom 🙂

 • Kiek galit plėšti nuo vargšų žmonių paskutinius centus.o kur statyt jei atvaziuoji i darbą visai parai? Į ligonines teritoriją įvažiuoti nebegalime tai kur mums statyt? Turėtų ligonines vadovas pasirūpinti dėl aikštelės darbuotojams ..kuriu dirba apie 2000 bet kiekvienas ziuri tik sau.Didele gėda.tikri plėšikai.

  Skaitykite plačiau JP.lt:
  https://jp.lt/panevezyje-patvirtintos-gatves-kuriose-vairuotojai-privales-moketi-uz-paliekamus-automobilius/

  • Aha, taip ir įsivaizduoju – ligonės vadovas ištempia ligoninės teritoriją kaip guminę, kad tik aikštelėm pasirūpintų. O gal tikitės, kad ant ligoninės stogo mašinas galėsite susistatyti? Džiaugiuosi, kad apmokestino, sergantys ir jų artimieji dabar turės galimybę privažiuoti, ir už menkus centus rasti vietą mašinai. O darbuotojai – gali visuomeniniu transportu važiuoti, arba pėstute vaikščioti. Pacientams gi liepiate daugiau judėti, tai ko patys savo rekomendacijomis nesivadovaujate?

   • Atsakyti
 • Marijonų gatvę,apmokestinkit-nes pavažiuoti ir prasilenkti neįmanoma-jei pasistato belekaip auto,o kitas priešpriešis važiuoja vos ne apžergęs juostą,tai stovinčius lenkiant jų veidrodėliai kliūna. Parko gatvėj stovėjimus sutvarkykit nuo Dariaus Girėno arenos link. O ne apmokestinkit kur žmonėm labiausiai reikalinga stovėjimo aikštelė.

 • nemuno gatveje kur eismas vienpusis dvieju juostu vaziavime tai uzdraude stoveti kai niekam nekliude pravaziuoti jeigu pirmoje eismo juostoje stovedavo automobiliai, o parko gatveje kur eismas dvipusis leidzia stoveti automobiliams is abieju pusiu tai vaziuodamas saugaisi kad tik neuzkliudytum priesais atvaziuojanti.

  • Taip Parko gatvėje labai prastai su pravažiavimu.

   • Jei Parko blogai, tai Kniaudiskiu TRAGISKAI!

Rodyti visus komentarus (13)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų