Panevėžyje, S. Kerbedžio gatvėje 12A, duris atvėrė naujas, modernus MELGA autoservisas-padangų parduotuvė, kur bus teikiamos praktiškai visos automobilių priežiūros paslaugos.

Panevėžyje – naujas automobilių priežiūros standartas

Panevėžyje – naujas automobilių priežiūros standartas

 

Autoservisų tinklas „Melga“ jau beveik du dešimtmečius Aukštaitijos sostinėje rūpinasi, kad važiavimas automobiliu būtų kuo labiau saugus, komfortiškas ir patogus. Šią savaitę Panevėžyje, S. Kerbedžio g. 12A, duris atvėrė naujas, modernus ir gerokai didesnis „Melga“ autoservisas-padangų parduotuvė. Netrukus čia įsikurs ir prekybos automobilių dalimis įmonė, taip pat jau veikia automobilių plovykla. Tai bus didžiausias automobilių priežiūros centras Panevėžyje.

Šio naujo projekto vystytojo, nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovės „Baltisches Haus“ direktoriaus Audriaus Masionio teigimu, plėtojant erdves verslui, stengiamasi kurti vertę tiek partneriams, tiek jų klientams. Prieš dvejus metus Šiauliuose atidarytas pirmasis kompleksas, kuriame įsikūrė automobilių techninės priežiūros, remonto ir padangų centras „Melga“, automobilių detalių centras ir savitarnos plovykla. Jo sėkmė įkvėpė tokį centrą įkurti ir Panevėžyje.

„Pastebėjome, kad toks modelis, kai vairuotojai vienoje vietoje gali susiremontuoti, nusiplauti automobilį, įsigyti padangų ir detalių, pasiteisino. Atsižvelgę į tai nusprendėme analogišką projektą įgyvendinti ir Panevėžyje. Jau kurį laiką panevėžiečiai gali naudotis savitarnos automobilių plovykla, ką tik klientams duris atvėrė „Melga“, o netrukus greta įsikurs ir automobilių detalių centras“, – sakė A. Masionis.

Be rūpesčių ir skubos

Persikėlusi į naujas ir modernias patalpas, „Melga“ klientams dabar galės pasiūlyti ne tik didesnį padangų asortimentą, greitesnį aptarnavimą, bet ir dar platesnį kokybiškų paslaugų spektrą. Po vienu stogu bus teikiamos ir automobilių serviso, ir padangų keitimo paslaugos. Naujajame automobilių servise vienu metu galima aptarnauti 10 automobilių, čia yra 7 keltuvai, ratų suvedimo stendas, naujos modernios ratų montavimo ir balansavimo staklės.

„Mūsų šūkis – „Automobilis be rūpesčių“, tad sprendžiame bet kokias automobilių bėdas. Klientai, patikėję mums savo transporto priemonę, galės pamiršti visus gedimus ir rūpesčius dėl remonto“, – pabrėžė „Melgos“ prekybos direktorius Tadas Kuliešius.

„Melgos“ autoservise teikiamos visos automobilio remonto bei priežiūros paslaugos: nuo akumuliatoriaus, žvakių, alyvos keitimo iki važiuoklės, elektros įrangos remonto. O kaimynystėje įsikūrus autodetalių tiekėjui, klientų automobiliai bus suremontuoti dar greičiau.

Persikėlimas į erdvias patalpas, nauja ir moderni įranga, tris kartus didesnis padangų sandėlis užtikrins dar didesnį pasirinkimą ir operatyvesnį MELGA klientų aptarnavimą.

Artėjant padangų keitimo sezonui – dovanos klientams

Artėjant šaltajam sezonui, itin aktualus tampa padangų pasirinkimas ir keitimas. „Melgos“ klientai jau žino, kaip tą galima padaryti be jokių rūpesčių ir skubos. Anot T. Kuliešiaus, persikėlus į naujas patalpas, autoserviso pajėgumai išaugo net 40 proc., todėl šias paslaugas bus galima teikti dar operatyviau ir greičiau. Be to, jau ne vienerius metus veikia eilių valdymo sistema – vairuotojams tereikia pasirinkti norimą laiką bei paslaugą ir iš anksto užsiregistruoti vizitui internetu.

„Melga“ yra vienas stambiausių padangų rinkos dalyvių, tad savo klientams gali pasiūlyti bene didžiausią pasirinkimą – nuo ekonominės, vidutinės iki premium klasės ir įvairiausių prekės ženklų: „Yokohama“, „Continental“, „General Tire“, „Goodyear“, „Dunlop“, „Michelin“ bei kt. padangų – kiekvienam klientui pagal poreikį. Ne pirmus metus „Melga“ savo klientams siūlo ir „padangų viešbučio“ paslaugas – neturintieji sąlygų laikyti sezoninių padangų ar tiesiog nenorintys su jomis vargti sandėliuojant gali palikti saugoti dar didesnėse „Melgos“ autoserviso saugyklose.
„Atidarymo proga „Melgos“ autoservise Panevėžyje klientų laukia išskirtinės dovanos, iki pat spalio 15 dienos – papildoma 15 proc. nuolaida visoms žieminėms padangoms, o iki spalio 12 dienos – nuolaidos montavimo paslaugoms (akcijos taisyklės www.melga.lt). Nuolaidos montavimo paslaugoms kas savaitę mažės (40 proc., 30 proc.,15 proc.). Taigi daugiausia laimės patys pirmieji“, – pasinaudoti karščiausiais pasiūlymais kvietė T. Kuliešius.

„Melga“ klientams dabar gali pasiūlyti ne tik didesnį padangų asortimentą, kokybiškas paslaugas, nepriekaištingą aptarnavimo kokybę, bet ir naują požiūrį į automobilių priežiūros ir remonto paslaugas. Kol meistrai rūpinsis automobiliu, jo savininkas galės jaukiai prisėdęs ant minkštasuolio pailsėti ir pasimėgauti gardžios kavos puodeliu.

Ir nors klientus servisas pasitinka moderniose ir šiuolaikiškose patalpose, paslaugų kainos liko tokios pat.

„Nešame naują kultūrą šioje srityje. Nuo šiol klientus pasitiksime naujame ir moderniame servise, bet dėl to netapsime brangesni. Atvirkščiai, už tą pačią kainą pasiūlysime geresnę kokybę ir aptarnavimą. Tai visiškai naujas standartas autoservisų rinkoje“, – sakė T. Kuliešius.

Galerija

 

Komentarai

  • Įdomu,kiek džiaugsmo atnešite už 100 metrų esančiuose daugiabučiuose gyvenantiems ? Priešais langus juodas pastatas užstojantis vaizdą, padidėjęs mašinų srautas-t.y.padidėjusi tarša ir saugumas.Gyventojai stebisi,kad dėl tokios kaiminystės su jais nebuvo diskutuota.

  • Miestas plečiasi, tad jeigu tu nusiperki buta ar pasistatai sau nuosava nama ir galvoji, kad tu čia was vienas kaip ponas kariausi, tai labai klysti. O jei miesto pokyčiai kažkam nepatinka, tai yra mažesniu žymiai kaimuku tokie kaip Naisiai ir kitokiu pavadinimu. Ten gyventoju mažai ir gaivus oras, o jau ramybė kokia tai, ojojoj pasaka tikra ir kaimus netgi atgaivinsit, galbūt net kai kur vėl pradės veikti mokyklos. Ko jus tam mieste sėdit, jei viskas jums blogai. Yra tam tikri žemės sklypai, kur kas nori ir ka nori stato.

  • Mieste yra viskas judama, tiek pastatų, tiek aplinkos prasme. Reikia džiaugtis , kad kažkas kurią , o ne investuoja į laivą Viduržemio jūroje. Draugai pirmi už dominario nusipirko žemę, o dabar ten kas darosi, priprato ir prisitaike, taigi, viskas judama, žmogus irgi gali keltis kitur gyventi.

  • Supykusiam komentatoriui galiu pasakyti,kad aš tik praeivis,nes gyvenu Vilniuje.Tiksliau -retkarčiais atvažiuojantis į tą ramią gatvelę.Parašiau tiesą.Nėra dėl ko pykti.Sėkmės versle.Belieka džiaugtis,kad pastatėte servisą o ne kokią aludę.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų