Panevėžyje – muštynės viešoje vietoje

Panevėžyje – muštynės viešoje vietoje

Penktadienio vakaras Panevėžyje baigėsi muštynėmis.

Penktadienio vakarą 1982 m. gimęs vyras po 18 val. pranešė, kad viešoje vietoje, Panevėžyje, 4 asmenys sukėlė jam fizinį skausmą, suduodami ne mažiau kaip 20 kartų į įvairias kūno vietas, praneša Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamąjį kodeksą.
Po keliolikos minučių pareigūnai fiksavo dar vieną pranešimą – 1966 m. gimęs vyras nurodė, kad keli asmenys viešoje vietoje jam ir kitam, 1975 m. gimusiam, vyrui, sukėlė fizinį skausmą, suduodami nemažiau kaip 3 kartus į veidą.
Nukentėjusiesiems paskirtas ambulatorinis gydymas.
Dėl įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamąjį kodeksą.

Komentarai

  • Čia jūsų darbų pasekmės. ,,Vaikučių,, neliečiamumas, nebaudžiamumas, visiška laisvė poelgiams. Jei nėra pareigų, atsakomybės o vien tik jų teisės taip ir gaunasi. Iki to buvo metodiškai einama. Toliau bus gražiau.

  • Ne muštynėmis,o užpuolimais baigėsi vakarais,kurie Pnvž kasdienybė.Atvykusi policija netiria įvykio aplinkybių,negaudo smurtautojų,nepaklausia liudytojų,neieško nukentėjusių,kad suteikti pagalbą ir saugumą.O linksminasi su filmavimo kamera su vietiniais morozais.Stebėjome,kaip jie veikia.Kaži iš baimės,ar čia filmuotojas sau pjarą kuriasi,nes ką galima nuveikti su kamera prieš smurtą jau po įvykio? Nebent liudininkus specialiai atbaidyti,koks žmogus liudys,kai prieš jį kamera. Kur info apie smurtautojus?Policijai žinomi jų ato numeriai…

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų