Iškilmingai atidaryta „Affidea klinika“ Smėlynės gatvėje bus moderniausias ir didžiausias gydymo ir diagnostikos centras Panevėžio regione. P. Židonio nuotr.

Panevėžyje – moderniausias medicinos centras

Panevėžyje – moderniausias medicinos centras

Naujiena regionui

Aukščiausio lygio medicinos paslaugos, naujausia aparatūra, visi diagnostiniai ir laboratoriniai tyrimai, savo srities profesionalai, greita prisirašymo galimybė ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Nuo šiol ir panevėžiečiai bei regiono gyventojai visas reikalingas aukščiausio lygio medicinos paslaugas galės gauti neseniai duris atvėrusiame medicinos centre „Affidea Endemik“ klinika Panevėžyje, Smėlynės gatvėje. Į didžiausią ir moderniausią diagnostikos ir gydymo centrą Aukštaitijos regione investuota per pusketvirto milijono eurų.

Praėjusią savaitę į iškilmingą „Affidea Endemik“ klinika atidarymą atvykęs UAB „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas teigė, kad visada jų motto: pažangiausios ir tiksliausios diagnostikos paslaugos, kokybiškas gydymas ir teigiamos pacientų patirtys. Kartu su „Affidea“ ir „Endemik“ užaugo jau ne viena panevėžiečių karta – daugiau kaip penkiolika metų „Affidea“ teikia  magnetinio rezonanso, kompiuterinės tomografijos, rentgeno paslaugas, tuo metu „Endemik“ šiemet švenčia savo trisdešimties metų darbo patirtį. Tačiau pandemija išryškino, kad kai kurių sveikatos paslaugų dar labai trūksta. Atidarytas naujasis centras unikalus tuo, kad jame sukaupta „Affidea“ patirtis radiologijos srityje ir „Endemik“ pirminio lygio profilaktinio sveikatos patikrinimo patirtis.

„Pandemijos akivaizdoje matome, kad sveikatos paslaugos tapo dar aktualesnės. Panevėžio gyventojams nuo šiol nereikės vykti į kitus didžiuosius miestus – visas aukščiausio lygio sveikatos paslaugas ir konsultacijas bus galima gauti ir vietoje“, – teigė V. Orlovas.

Smėlynės gatvėje įsikūrusioje klinikoje po vienu stogu bus teikiamos šeimos medicinos ir gydytojų specialistų: akušerių-ginekologų, urologų, kardiologų, infektologų, neurologų, dietologų, LOR, endokrinologų ir kitos konsultacijos, diagnostiniai ir laboratoriniai tyrimai, taip pat atliekami skiepijimai ir profilaktinės tyrimų programos. Pasak V. Orlovo, „Affidea“ Lietuvoje yra investavusi per 30 milijonų eurų, iš kurių apie 3,5 milijono – į naująją kliniką Panevėžyje.

„Panevėžio miesto gyventojams tokios privačios klinikos, kuri nekonkuruotų su valstybinėmis, o jas papildytų, labai trūko. Pandemija parodė, kad gydymo įstaigos yra perkrautos, tad mūsų paslaugos kaip niekad aktualios. Mes ne dubliuojame, o papildome sveikatos paslaugų spektrą bei jų prieinamumą“, – teigė V. Orlovas.

Viskas po vienu stogu

„Affidea Endemik“ klinika jau pelniusi ne tik pacientų, bet ir medicinos personalo pasitikėjimą. Nors medikų šiuo metu trūksta beveik visoje Lietuvoje, „Affidea“ pavyko prisikviesti pačius geriausius savo srities profesionalus. Anot V. Orlovo, būtent darbuotojai yra didžioji jų klinikos sėkmės paslaptis.

„Noriu padėkoti visiems darbuotojams, nes visi kartu esame jėga. Visada sakiau, kad didžiausia įstaigos vertybė yra ne įranga, kad ir kokia moderni ji būtų, o žmonės. Labai vertiname kiekvieną darbuotoją. O tam, kad specialistai galėtų išnaudoti visą savo potencialą, aprūpinome juos pačia moderniausia įranga“, – sakė V. Orlovas.

„Affidea Lietuva“ Panevėžio klinikos vadovė Deimantė Končiuvienė atkreipia dėmesį, kad klinikoje jau dirbantys šeimos gydytojai registruotus pacientus priima ir konsultuoja, skiria gydymą nemokamai. Jauki ir šviesi klinika – puikus pasirinkimas visai šeimai. Čia ypatingas dėmesys skiriamas patiems mažiausiems. Klinikoje taip pat teikiamos antrinės specialistų paslaugos bei tyrimai – juos gali gauti visi, nepriklausomai nuo to, ar yra prisirašę prie klinikos šeimos gydytojų.

„Realybė tokia, kad neretai specialistų konsultacijų tenka laukti po kelis mėnesius. Deja, kai kuriais atvejais laukti negalima. Žmonės linkę jau geriau susimokėti, bet specialisto konsultaciją, tyrimus ir gydymą gauti kuo greičiau. Nuo šiol tokios medicinos paslaugos bus prieinamos ir Panevėžyje“, – sako D. Končiuvienė.

Antrinio lygio specialistų paslaugoms siuntimo nereikia. Be to, į „Affidea Endemik“ klinika atvyksta įvairių specializacijų gydytojai: nuo dietologo, infektologo iki traumatologų ir kardiologų. Jau artimiausiu metu klinikoje bus atliekamos ir nesudėtingos chirurginės operacijos.

Svarbu miestui

Tokio medicinos centro atidarymas – svarbus žingsnis ir Panevėžio plėtros kelyje. Atidarymo juostelę perkirpti padėjęs Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas akcentavo, kad ši „Affidea Endemik“ klinika atveria visai kitas galimybes ne tik miesto, bet ir viso regiono gyventojams.

„Ko gero, nesuklysiu pasakydamas, kad atidaryta moderniausia klinika ne tik Panevėžyje, bet ir visame regione. Džiaugiuosi, kad panevėžiečiai galės kreiptis pagalbos į dar vieną sveikatos įstaigą mieste. Sveikindamas jūsų komandą, visą „Affidea“ bendruomenę su atidarymu noriu palinkėti sėkmingo darbo ir, žinoma, kad šį darbą vainikuotų nuoširdžios bei pelnytos klientų padėkos šypsenos“, – linkėjo meras R. Račkauskas.

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 27 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba virš 700 savo srities profesionalų, ir kasmet aptarnaujanti beveik 272 000 pacientų.

Galerija

Komentarai

  • kam tas centras elitui vistiek nieko neileidzia eiles turbut metu metais laukt

    • Atsakyti
  • Ligonineje ne iranga pirkti reikia o ismetyti veltedzius,nieko nedirba,su zmonemis nesiskaito 🙁 apsurdas ne gydimo istaiga Panevezyje

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų