Dėl Laisvės aikštės rekonstrukcijos šiais metais miškininkai keliasi į kitą vietą – šakos bus dalijamos prie kino centro „Garsas“.

Panevėžyje miškininkai nemokamai dalys ne tik šakas

Panevėžyje miškininkai nemokamai dalys ne tik šakas

Panevėžio centre, kaip ir kasmet, paskutinę savaitę prieš Kalėdas pakvips eglių šakomis. Šįkart jų atvežę miškininkai turės ir kitokių dovanų namams dekoruoti.

Tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ dėl Laisvės aikštės rekonstrukcijos šiais metais keliasi į kitą vietą – prie kino centro „Garsas“. Šalia jo gruodžio 19-ąją, ketvirtadienį nuo 12 val. Valstybinės miškų urėdijos Panevėžio padalinio miškininkai tradiciškai gyventojams nemokamai dalins ne tik eglių šakas. Atėjusieji galės pasiimti ir natūralių dekoracijų – pušų išaižytų kankorėžių.

Panevėžio medelyno direktoriaus Egidijaus Kaluinos teigimu, šįmet planuojama atvežti išdalinti apie 3000-4000 šakų. Įprastai jos išgraibstomos jau per pirmą dalijimo valandą.

„Vieniems užtenka šakos tik savo namams papuošti, kiti dar paima ir nevaikštančiam, senyvam kaimynui ar daugiabučio laiptinei puošti“, – pasakoja E. Kaluina.

Miškininkams dalinti šakas ir kankorėžius padės ateinančiųjų 2020-ųjų simbolis linksmuolis peliukas.

Šį šaltąjį sezoną miškininkai nebe pirmą kartą į miesto centrą atgabena eglių šakų krūvą. Greta Aleksandro paminklo įkurdintai miesto eglei sumontuoti panaudota apie 1200-1700 šakų. Panevėžio krašto miškuose užaugintų eglių šakomis šiais metais apkaišyta ir Alytaus eglė.

Dovanų ketvirtadienį miesto centre bus ir daugiau. Ketvirtadienį, nuo 12.30 iki 14 val., Laisvės aikštėje prie Kalėdų eglės lesyklėlių dovanojimo akciją rengia „Ąžuolo“ progimnazijos jaunojo miško bičiulio būrelio „Miško meistreliai“ nariai.

Komentarai

  • Ačiū „Ąžuolo“ progimnazijos jaunojo miško bičiulio būrelio „Miško meistreliai“ nariams ir vadovui. Jūsų darbai džiugina

  • Kaip puikiai! Būtinai ateisim ir labai ačiū miškininkams.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų