Panevėžyje – mažųjų sveikuolių bėgynės

Panevėžyje – mažųjų sveikuolių bėgynės

Panevėžio ugdymo įstaigos įvairiomis akcijomis aktyviai jungiasi į trečiąjį nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Viena jų šiandien vyko Senvagėje – lopšelis-darželis „Gintarėlis“ kvietė į akciją „Panevėžio mažųjų sveikuolių bėgynės 2023“, kuriose dalyvavo net 14 Panevėžio ikimokyklinio ugdymo mokyklų.

„Labai džiaugiuosi matydamas tiek daug Jūsų čia susirinkusių. Smagu, kad esate tokie aktyvūs ir rūpinatės savo sveikata. Ačiū mokytojoms, kurios prie to prisideda ir skatina vaikus būti aktyviais. Bėgimas – tai puikus būdas išlikti sveikam ir linksmam. To Jums visiems ir linkiu. Gero ir lengvo bėgimo“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Šiais metais Lietuvos sveikatą stiprinančios mokyklos mini savo veiklos 30-metį. Norint atkreipti visuomenės ir visų mokyklų bendruomenių dėmesį bei tinkamai pažymėti šią sukaktį, inicijuotas trečiasis nacionalinis renginys. Jo tikslas – parodyti vietos bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis ir kad jau trisdešimt metų skleidžiama sveikatą stiprinančių mokyklų idėja keičia ir gali veikti ne tik mokinių, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikatą.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų