Panevėžyje mažės prekyviečių

Panevėžyje mažės prekyviečių

AB „Panevėžio butų ūkis“ (PBU) gyventojams ir prekybininkams praneša: nuo sausio 1 dienos stabdoma prekyviečių šalia prekybos centrų „IKI Stumbras“ (prie Aukštaičių g. 4) ir „Bičiulis“ (prie Marijonų g. 27, 29, Nevėžio g. 16, 20) veikla.

Priežastis – mieste daugėjant prekybos centrų ir vietų, smarkiai krito pirkėjų srautai PBU administruojamose laikinose prekyvietėse. Šiose dviejose dirba vidutiniškai 3-5 prekiautojai, todėl administravimo mokesčiai nekompensuoja išlaikymo kaštų.

Panevėžio miesto savivaldybė, esant gyventojų ir prekybininkų (ypač ūkininkų) poreikiui, papildytų laikinų prekybos vietų prekiauti savo žemėje išaugintais žemės ūkio ir maisto produktais sąrašą.

Komentarai

  • Jeigu bobutė sodininkė kultūringai galėjo parduoti ankstyvų svogunėlių žiupsnelį,tai valdžiai labai sopėjo širdį.Parduos ta bobutė tas ramunėles ant gatvės šaligatvio,taip yra visam sviete. Valdžia patvarkykit stalus, suolus, tegul parduoda, tuomet sakysim,kad dirbat žmonėms,o ne prieš žmones.Nereikia rinkti niekur jokių mokesčių iš tų žmogelių,o dar padėkit.Aš perku iš bobutės, o kaimynė iš prekybos centro.Kas ,kur yra blogai?Kas čia Lietuvos parazitai.?

  • Jeigu butu ukiui turgaviete nepelninga,tegu periima miesto savivaldybe jeigu prekyviete kazkam trukdo stalus tegu patraukia i pakrasti , teritorija didele,Sutikim visi,kad senam zmogui pirkejui ta turgaviete labai reikalinga ,gali pirktis ir pigiau ir is sodo atvezta,man atrodo cia ne prie ko kad ne pelninga,,,Visur rasoma i prieki smulkus verslas ,o gaunas atvirksčiai

  • Matyt kažkas vietas nusižiūrėjo.Pamatysit – tik OP ir išdygs koks privatus statinukas. Tik taip ir ne kitaip.

  • O toje automobilių aikštelėje šalia Žaros nesiruošia uždaryti turgelininkų -„ūkininkų“?…Nei pastogėlių nėra, aikštelę užima, o apie ekologiją verta tylėti.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų