Panevėžyje lankėsi Daina Gudzinevičiūtė ir Darius Šaluga

Panevėžyje lankėsi Daina Gudzinevičiūtė ir Darius Šaluga

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis susitiko su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūte bei Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentu Dariumi Šaluga.

„Panevėžys – tai miestas su ambicija įvairiose srityse, viena jų – sportas. Mūsų miestas turtingas savo sporto tradicijomis, renginiais. Daug pasaulyje žinomų atletų savo karjerą pradėjo būtent Panevėžyje. Siekiame, kad ši tendencija stiprėtų, nuolat investuojame į įvairių sporto šakų infrastruktūros atnaujinimą, naujų sporto bazių kūrimą.

Miesto planuose – ir didžiausias regione, FINA standartus atitinkantis baseinas, pripučiamas futbolo maniežas, galutinai atnaujintas lengvosios atletikos maniežas bei įvairūs kiti sporto objektai. Tikimės, kad įgyvendinami projektai taps dar didesne paskata mūsų miesto sportininkams ir toliau siekti puikių rezultatų“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susitikimo metu aptarta sporto infrastruktūra Panevėžyje, sporto šakų optimizavimas, įgyvendinamų projektų perspektyvos, bendradarbiavimo su sporto federacijomis klausimai. Taip pat kalbėta apie galimybę ateityje Panevėžyje surengti masiškiausią sporto renginį Lietuvoje – Olimpinę dieną.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų