Panevėžyje koronavirusas diagnozuotas „Maximos“ darbuotojai

Panevėžyje koronavirusas diagnozuotas „Maximos“ darbuotojai

Panevėžyje veikiančios prekybos tinklo „Maxima XX“ parduotuvės, esančios Klaipėdos g. 92,  darbuotojai diagnozuotas koronavirusas, šeštadienį pranešė bendrovė.

Šiuo metu „Maxima“ neturi žinių, kad daugiau šios parduotuvės darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus.

Susirgusiai darbuotojai tyrimas buvo atliktas penktadienį. Su dabar saviizoliacijoje esančia moterimi palaikomas nuolatinis ryšys.

„Paskutinė diena, kai darbuotoja buvo atvykusi į darbą, buvo liepos 30-oji. Tądien darbuotoja pranešė, kad jos vyro darbovietėje yra nustatytas koronaviruso atvejis. Tad darbuotoja buvo nedelsiant išleista namo saviizoliacijai. Darbuotoja taip pat informavo, kad jos vyrui irgi atliktas testas dėl koronaviruso, jis buvo neigiamas. Mūsų žiniomis, šiuo metu darbuotoja jaučiasi gerai, ji yra namuose“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pasak jos, išsiaiškinta, kad serganti moteris turėjo artimą kontaktą su aštuoniais kitais „Maximos“ darbuotojais. Jie buvo nedelsiant informuoti apie kontaktą su asmeniu, kuriam nustatytas koronavirusas ir taip pat turės saviizoliuotis.

E. Dapkienės teigimu, „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti nuo koronaviruso.

Nuo liepos 14-osio  dėl koronaviruso buvo tiriami visi vieno iš Kirtimų sandėlio darbuotojai, skirtingų sandėlių apsaugos darbuotojai bei bendrovės darbuotojai, gyvenantys Rūdiškėse ir Onuškyje. Iš viso – daugiau nei 200 darbuotojų. Iš jų dėl koronaviruso pasitvirtino du atvejai.

Iki šiol dėl koronaviruso ištirti 454 „Maximos“ darbuotojai: 438 testai buvo neigiami, 12 – teigiamų. Penki darbuotojai jau yra pasveikę. Izoliuoti dėl kontakto su sergančiaisiais – devyni. Šiuo metu keturių darbuotojų testų atsakymų dar laukiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

 

Komentarai

  • Parduotuvių darbuotojai, dirbantys tiesioginio kontakto su didžiule minia žmonių būdu, yra tikrieji sitaucijos DIDVYRIAI.
    O garsius lozungus apie žmonėms nepasiekiamų gydytojų statusą dera susiprasti ir nuimti. Erzina. Gal Tapinas paragins?

  • kiekvienas pasirenka profesija ,kuria jis nori dirbti,jeigu esi gydytojas tai turi dirbti si darba bet kokiomis salygomis ,jeigu pardaveja parduotuveje taip pat ,ir nera cia jokio dydviriskumo ,niekas per prievarta profesijos rinktis neverte,per sunku dirbti kai kuriems tai dibkite kitur.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų