P. Židonio nuotr.

Panevėžyje jau montuojamos žaliosios rodyklės

Panevėžyje jau montuojamos žaliosios rodyklės

Panevėžys surizikavo į sankryžas grąžinti žaliąsias rodykles, leidžiančias sukti į dešinę, be Transporto kompetencijų agentūros pritarimo.

Šiandieną pradėtos montuoti rodyklės, pasak Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjo Daliaus Vadlugos, bus įrengtos 20-yje sankryžų.

Jo teigimu, tokią pačią praktiką pritaikė ir kiti miestai.

„Tvarkoje numatyta, kad į Transporto kompetencijų agentūrą pritarimo galima kreiptis ir jau sumontavus rodykles. Matydami panevėžiečių lūkesčius ir problemas nelikus rodyklių, nusprendėme jas sugrąžinti kaip įmanoma greičiau. Tikimės, kad paskui nelieps jų nuimti“, – kalbėjo D. Vadluga.

Agentūrai Savivaldybė privalės pateikti sankryžų schemas, šviesoforų darbo diagramas, eismo srautų duomenis piko valandomis. Turėdama šią informaciją agentūra priimti sprendimui dėl rodyklių grąžinimo į Panevėžio sankryžas turėtų 3 mėnesius.

Panevėžys savo ruožtu rodykles jau nuo šiandien sugrąžina į Senamiesčio-Smėlynės-Marijonų g.; J. Basanavičiaus-Vilniaus g.; Klaipėdos-A.Smetonos g.; Pušaloto-Marijonų-Stoties g.; J. Basanavičiaus-Beržų g.; Senamiesčio-Tinklų-S.Kerbedžio g.; Smėlynės-S.Kerbedžio g.; Nemuno-Klaipėdos g.; Nemuno-Parko g.; Aukštaičių-Velžio k.; J. Basanavičiaus-Savanorių a.; Vilniaus-Ramygalos g.; Klaipėdos-Vakarinė g.; Klaipėdos-Žvaigždžių-Kosmonautų g.; Smėlynės-Paliūniškio g.; Nemuno-Molainių g.; J. Janonio-Pušaloto g.; Beržų g.-Velžio kel.; Klaipėdos-Tulpių-P.Eimučio g.; Klaipėdos-Savitiškio g. sankryžas.

Komentarai

 • nereikia durnų nurodymų vykdyti, nes jie būna atšaukiami. Ar pastebite, kad Seime padaugėjo tokių sprendimų – matyt, nors tokiu būdu nori atkreipti rinkėjų dėmesį. NEPAVYKS!

  • Atsakyti
  • Rodykles naikinanti tvarka buvo priimta prieš penkis metus. tada buvo ankstesnės kadencijos seimas ir ankstesnė vyriausybė. jiems visos babkės.

 • sugrazinus rodykles dabar principinguma turetu parodyti keliu policija…nestoja musu vairuotojai prie sviesoforo degant raudonam sukdami i desine…nelakstykit su trikojais po miesta, o pastovekit sankryzose ir daugiau naudos duosit miestui…

  • Atsakyti
 • Kokios problemos pasidare reikia 3menesiu planams padaryti ogal pinigams isplauti sita jie moka padaryti greitai bet pries veja nepapusi

 • Vilniuje viena roykle nuimti kainavo 833 eur kazin kiek panevezy

  • Atsakyti
 • O kodėl negrąžinamos rodyklės Beržų-Ramygalos g, sankryžoje?

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų