P. Židonio nuotr.

Panevėžyje duris atvers rekonstruotas lengvosios atletikos maniežas

Panevėžyje duris atvers rekonstruotas lengvosios atletikos maniežas

Panevėžio lengvaatlečiai jau greitai galės sugrįžti į kurį laiką dėl rekonstrukcijos buvusį uždarytą maniežą.

Planuojama, kad į atnaujintą sporto bazę įžengti bus galima dar šios savaitės viduryje.

Devintajame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje statytas maniežas rimtesnio remonto sulaukė tik prieš kelerius metus. Savivaldybė 2017–2019 metais pastatą rekonstravo. Sutvarkytos pagalbinės patalpos, elektros instaliacija, santechnika, pakeistas stogas, atnaujinti inžineriniai tinklai, netgi jau nupirktas naujas reikalingas inventorius.  Rekonstrukcija turėjo būti užbaigta dar pernai lapkritį, tačiau likus išlieti naują gumos dangą, darbai įstrigo. Su rangovu – vilniečių įmone – Savivaldybė šiemet vienašališkai nutraukė sutartį dėl įsipareigojimų nevykdymo ir paskelbė naują rangos darbų konkursą.

Senąją dangą išmontavę ir naujos neišlieję rangovai tvirtino dirbę taip, kaip buvo numatyta konkurso sąlygose, ir sutarties nutraukimą apskundė teismui. Nors Panevėžio apygardos teismas verslininkų ieškinį atmetė, įmonė rankų nenuleido ir panevėžiečių teisėjų verdiktą apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui. Šis bylos dar nėra išnagrinėjęs.

Kol Savivaldybė su buvusiu rangovu sukasi teismų karuselėje, konkursą laimėjęs naujasis rangovas baigė lieti dangą ir šiuo metu manieže jau baigti visi darbai.

Maniežo modernizavimo darbams atlikti iš valstybės ir miesto biudžeto buvo skirta daugiau kaip 2,4 mln. Eur.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų