Panevėžyje atnaujinamas dar vienas dviračių takas

Panevėžyje atnaujinamas dar vienas dviračių takas

Panevėžyje tvarkomos erdvės dviratininkams.

Panevėžio miesto savivaldybė ėmėsi modernizuoti 2,08 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių taką Nemuno gatvės prieigose (nuo Klaipėdos iki Ramygalos g.). Ši atkarpa yra „Didžiojo žiedo“ trasos dalis.

Numatyta atskirti pėsčiųjų ir dviračių zonas: dviratininkai važiuos raudonų plytų spalvos asfaltu, pėstieji vaikščios betoninių trinkelių danga. Takai bus įrėminami ir atskiriami betoniniu borteliu.

Rangos darbus numatyta pradėti nuo liepos 30 d. Juos atliks bendrovė „Eurovia Lietuva“.

Komentarai

  • I berciunus atnaujinkite dviratininku takus

  • Nesupratau, eisiu pasižiūrėti, šaligatvį padalins į dvi dalis ir atskirs borteliu? Ar šalia koks naujas ruožas yra, lyg tai ne.

  • Kada Velžio kelio dviratininku taka atnaujinsite ? Nuo BP degalinės iki miesto ribos – baisu ! Sovietmečio palikimas.

  • Dar meras B. Kačkus .įsteigė sodus prie pat miesto, tuo padidindamas miesto teritoriją, tuomet miestas įgavo didmiesčio statusą ir atitinkamą biudžetą.Soduose yra viena arterinė 5 m.pločio gatvė,kurią pagal įstatymą privalomai remontuoja savivaldybė.Tačiau praėjus 70 m.ta pati gatvė yra transporto ir žmonių judėjimo gatvė.Kai dabar vyksta statybos, o soduose pastoviai jau gyvena per 200 namų valdų ši gatvė yra mirties kelias vaikams einantiems į mokyklas,sodininkams darbuotis savo sklypelyje.Bendrija paversta čigonų taboru, be kelių, be ženklų, be šviesu, o taboro baronui 70 metų mokėjom mokesčius be dokumentų.Apie pėsčiųjų, dviračio tako įrengimą nekalba nei savivaldybė nei bendrija. Svarbiausias darbas net teismų pagalba surinkti sau lėšas algoms..o toliau tegul prasilenkiančios gatvėj mašinos kerta žmonėms ,vaikams per galvas ,negi tai jų vaikas.Kas gali tiems telefoniniams sukčiams duoti per nosį ir panaikinti miesto teritorijoj bendriją ,nes jos vardu pažeidžiant įstatymus , renkami pinigai sau, tai gudrių aferistų veikla, kas gali patvirtinti ar paneigti.??? O žmonėms reikia mažiausio, pėsčiųjų-dviračio tako.

  • Puiki žinia, tik pasakymas DAR vienas labai keistas, gal reikėtų rašyti PAGALIAU NORS vienas!

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų