Panevėžyje atidarytas Vaiko raidos centras

Panevėžyje atidarytas Vaiko raidos centras

Šiandien oficialiai atidarytas Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaiko raidos centras.

„Labai džiaugiamės, kad Panevėžys yra vienas iš tų regionų, kuriame įsteigtas Vaiko raidos centras. Jauniesiems pacientams nebereikės važiuoti toli, kad būtų suteikta tinkama pagalba. Linkiu medikams ir čia besilankantiems pacientams kuo didžiausios sėkmės“, – sakė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Džiugu, kad Panevėžyje didėja bei gerėja teikiamų medicininių paslaugų ir kiekis, ir kokybė. Linkiu ir toliau siekti tobulumo“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Valdemaras Jakštas.

Panevėžys šįkart ėmėsi lyderystės medicinos srityje, tad linkiu ir toliau eiti tokia sėkminga kryptimi“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius.

Įstaigoje dirba ir paslaugas teikia 25 darbuotojai. Vaiko raidos centre paslaugos teikiamos viso Panevėžio regiono – Panevėžio, Kupiškio, Pasvalio, Biržų, Rokiškio rajonų – vaikams ir paaugliams nuo kūdikystės iki 18 metų. Čia dirba ankstyvosios raidos gydytojas, psichologai, logopedai, ergoterapeutai, masažuotojai, kineziterapeutai. Visos šios paslaugos teikiamos vaikams, turintiems raidos sutrikimų.

Šiandien Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės medikams taip pat teikė apdovanojimus „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ už darbą, suvaldant koronaviruso plitimą. Ministras medikams dėkojo už profesionalumą, pasišventimą savo darbui ir sėkmingą visų medikų bendradarbiavimą sunkiu infekcijos protrūkio metu.

„Didžiulę psichologinę įtampą kėlusi ir dar kelianti situacija reikalauja nuolatinio jūsų bendruomenės susitelkimo. Visuomenės sveikatos krizės akivaizdoje jūsų darbas ne tik be galo sunkus, įtemptas, reikalaujantis kompetencijos, bet ir labai pavojingas. Nepaisant to, suprasdami pacientų nerimą dėl sveikatos, karantino metu pasikeitusios situacijos jūs kliaudamiesi savo profesine patirtimi ir kompetencija dėjote visas įmanomas pastangas pagelbėti pacientams“, – teigė V. Jakštas.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų