„Sekundės“ archyvo nuotr.

Panevėžiui – šansas išgarsėti pasaulyje

Panevėžiui – šansas išgarsėti pasaulyje

 

Panevėžys rengiasi sutikti ypatingus svečius. Į Aukštaitijos sostinę atvyksta Europos dviračių sporto sąjungos aukščiausi vadovai.

Jų žodis lems, ar bus leista Panevėžyje organizuoti Europos dviračių treko čempionatą, turėjusį vykti kaimyninėje Baltarusijoje. Nors miestui priimti sportininkų delegacijas iš kone trisdešimties pasaulio šalių bus rimtas iššūkis, visgi jau dabar užsimenama, kad patirtis ir itin aukštai įvertinti ankstesni organizuoti čempionatai sėkmės lėkštelę nusveria Panevėžio pusėn.

Kaip teigė Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis, jau šį pirmadienį Europos dviračių sporto sąjungos prezidentas Enrico Della Casa bei sekretorius Alasdair MacLennan atvyksta į Lietuvą, į susitikimą su ministre pirmininke Ingrida Šimonyte bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais. O po jo numatytas vizitas Panevėžyje, kur aukščiausi Europos dviračių sporto federacijos atstovai susitiks su meru Ryčiu Račkausku bei lankysis „Cido“ arenoje ir vertins, ar miestas pajėgus suorganizuoti tokio aukšto lygio čempionų varžybas.

Visą straipsnį skaitykite liepos 2 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų