„Panevėžiui“ kovos LFF taurėje baigtos

„Panevėžiui“ kovos LFF taurėje baigtos

Panevėžio“ futbolininkai LFF taurės ketvirtfinalyje šį sekmadienį namuose priėmė Vilniaus „Vyčio“ komandą: po kuriozinio įvarčio panevėžiečiai turėjo pripažinti svečių pranašumą – 1:0 (1:0).

Ko gero, rungtynių pradžia labiau įsiminė dėl keletos susistumdymų tarp žaidėjų, vieno susistumdymo metu geltona kortele buvo nubaustas Mantas Savėnas. 41-ąją minutę krito įvartis, kuris atnešė pergalę „Vyčio“ komandai. „Panevėžio“ futbolininkai prasižengė visai netoli aikštės vidurio.

Baudos smūgio metu kamuolį bandė įžaidinėti Arminas Vaskela, tačiau nei vienam žaidėjui nepavyko jo priliesti, kol galiausiai kamuolys tiesiog įkrito į „Panevėžio“ vartus – 0:1. Rungtynėms einant į pabaigą panevėžiečiai stengėsi rezultatą išlyginti. Neblogoje situacijoje buvo atsidūręs Mindaugas Butkus, tačiau jo smūgį blokavo „Vyčio“ gynėjas.

Kiek vėliau kamuolį, baudos smūgio metu, bandė įžaidinėti M. Savėnas, jo keltas kamuolys pasiekė komandos draugą, bet smūgis galva nebuvo labai stiprus ir kamuolys atsidūrė Sauliaus Klevinsko rankose.

Dar vieną progą „Panevėžys“ turėjo jau per pridetą teisėjo laiką. Kamuolį šalia baudos aikštelės perėmė M. Butkus, kuris atliko perdavimą į baudos aikštelę, ten iš eigos bandė smūgiuoti Marretas Kingas, tačiau smūgis buvo tiesiai į vartininką.

Panevėžio“ sudėtis: M. Suvaizdis, M. Savėnas, D. Petrauskas, T. Markevičius (69′ M. Butkus), Ž. Banys, E. Tamulevičius, M. Tsubasa (85′ A. Ribokas), Y. Podo, D. Nebilevičius, R. Bilala (59′ R. Misiūnas), M. Kingas.

Sekmadienį sužaisti likę du LFF taurės ketvirtfinalio mačai. Prieš dieną anksčiau kelialapį į pusfinalį iškovojusio Vilniaus „Žalgirio“ prisijungė Kauno „Stumbras“ bei Marijampolės „Sūduva“.

Ji namuose 4:1 nugalėjo „Trakus“. Suvalkiečių gretose pasižymėjo Karolis Laukžemis (5 ir 82 min.), Jeremy Manzorro (85 min.), o 17-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Valdemaras Borovskis. Paguodos įvartį svečiams 63-ąją minutę įmušė veteranas Arūnas Klimavičius.

Atkakliausiai vyko dvikova Jonavoje, kur vietos „Jonava“ po pratęsimo 3:5 nusileido „Stumbrui“.

Įdomu, kad iki 88-osios minutės jonaviškiai pirmavo 2:0 ir atrodė, kad lengvai laimės rungtynes. Tačiau pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė taikiai 2:2, o pratęsime geriau sekėsi kauniečiams. „Stumbrui“ tris įvarčius pelnė Lucasas Villela (90, 113 ir 118 min.), po sykį pasižymėjo Jasonas Cliffordas (88 min.) ir Kgaogelo Sekgota (102 min.).

„Jonavos“ įvarčius įmušė Tadas Eliošius (8 ir109 min.) bei Maksimas Marusychas (39 min.).

Šeštadienį Vilniaus „Žalgiris“ derbyje net 8:0 (1:0) sutriuškino kitą sostinės ekipą „Panerį“. Mėgėjiškas „Panerys“ didvyriškai laikėsi iki pertraukos ir buvo praleidęs vos vieną įvartį, tačiau antroje rungtynių pusėje subyrėjo.

„Žalgirio“ gretose pasižymėjo Diego Oyarzunas (21 min.), Karolis Uzėla (49 ir 86 min.), Vytautas Lukša (67 ir 91 min.), Ernestas Stočkūnas (75 ir 89 min.) ir Darvydas Šernas (79 min.).

Pusfinalio burtai numatyti antradienį, rugpjūčio 29 d., o rungtynės – rugsėjo 9–10 dienomis. Finalas vyks rugsėjo 24 d. Panevėžyje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų