Panevėžio verslo viršūnėje – tie patys veidai

Panevėžio verslo viršūnėje – tie patys veidai

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentu dar vienai kadencijai, jau ketvirtajai, išrinktas bendrovės „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas, o rūmų generaliniu direktoriumi patvirtintas Visvaldas Matkevičius.

S. Gailiūnas teigė, kad ir toliau bus dirbama tam, jog verslininkų balsas būtų girdimas ir vertinamas. Anot ilgamečio prezidento, ne mažiau svarbu keisti tiek valdžios, tiek ir visuomenės požiūrį į verslą.

Apie tris šimtus verslo įmonių vienijančių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtame generalinės asamblėjos ataskaitiniame susirinkime buvo gerokai išplėsta ir Taryba, todėl, pasak S. Gailiūno, bus galima dar plačiau atstovauti verslo interesams. Prezidento teigimu, kuo vieningesnė bus verslo bendruomenė, tuo ji labiau galės prisidėti prie įstatymų leidybos, o tai itin aktualu keičiant mokestinę Lietuvos sistemą.

„Labai svarbus klausimas – ekonomikos plėtra regionuose. Todėl jiems bus skiriamas nemenkas dėmesys. Esu įsitikinęs, jog verslo augimas, ekonominių rodiklių perspektyva garantuota. Taip pat toliau bendradarbiausime su Lietuvos trišale taryba, Lietuvos PPAR asociacija. Dirbdami bendrai daugiau pasieksime“, – teigė S. Gailiūnas.

Komentarai

  • tai kad labai menka miestelio pramonė, tai gal nereikalingi a lia verslo profsąjungų rūmai, kažkaip nuo sovietmečio gyvuoja, bet apie darbelius nieko nesu girdėjęs

  • Tylos! Mes slepiame pijokus, kontrabandininkus, chuliganus ir vagis.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų