T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Girtas leidosi į lenktynes su policija

Girtas leidosi į lenktynes su policija

Kelias taksi kompanijas valdantis Panevėžio verslininkas naktį girtas sėdo prie vairo, sukėlė avariją ir pradėjo lenktynes miesto gatvėmis su policijos pareigūnais.

Apie tai, kad Smėlynės g., greta Respublikinės Panevėžio ligoninės, taksi skiriamaisiais ženklais pažymėtas automobilis „Volkswagen Passat“ kliudė kelkraštyje, automobilių stovėjimo aikštelėje paliktą visureigį „Volvo“, trečiadienį, apie 22.40 val. policijai pranešė pro šalį važiavęs vairuotojas.

Jam įtarimų sukėlė, kad į „Volvo“ atsitrenkęs taksi automobilis nė nesustojęs nuvažiavo tolyn.

Pareigūnai nurodytą „Volkswagen Passat“ aptiko važiuojantį jau Beržų g. Tačiau vairuotojas nė neragavo į policijos reikalavimus sustoti ir nėrė tolyn, link Pažagienių. Netrukus persigalvojo, apsisuko ir vėl grįžo į Beržų g.

Policijos persekiojamas taksi automobilis nėrė į privačią teritoriją, kurioje statomi individualios įmonės taksi automobiliai.

Gali būti, kad verslininkas tikėjosi, jog privačioje teritorijoje liks nepasiekiamas policijos pareigūnams, tačiau šie ir čia atsivijo bėglį. Iš automobilio išlipęs vyras dar bandė sprukti pėsčiomis, bet buvo tuojau sulaikytas.

Tuomet ir paaiškėjo skandalingas faktas: taksi automobiliu nuo policijos po miestą lakstęs verslininkas buvo girtutėlis. Į alkoholio matuoklį jis įpūtė 1,37 prom.

Pažeidimo įrankis „Volkswagen Passat“ išgabentas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę.

Taksi kompanijos savininkui teks atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu ir sumokėti solidžią baudą. Teismo verslininkas išvengs, nes girtumas nesiekė 1,5 prom.

Komentarai

  • kokia koncentracija durneliu sitam miesteli-neitiketina

  • Tiesiog apsidziaugiau kad sita chama policija pagaliau eliminavo is eismo. Diena prasidejo nuo geros naujienos.

  • tikrai žymus ir išmanus verslininkas-juk kaip gudriai sugebėjo išreklamuoti savo imonę-tel nr. 55 55 55. Po tokios reklamos babkes įmonė greitai už baudelę atidirbs ir dar lievom teisėm užteks

    • Atsakyti
  • o gal tuoj firmelei visi gyrti vazineja-ne tik dirikas?

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų