V. Žemkalnio gimnazijos stadionas sulauks remonto

V. Žemkalnio gimnazijos stadionas sulauks remonto

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės įsakymu paskirstytos lėšos 31 šalies sporto aikštynų atnaujinimui. Lėšos skirtos ir Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono remontui.

„Gyventojų sveikos gyvensenos puoselėjimas, sporto integracijos į švietimą stiprinimas, sporto infrastruktūros tobulinimas – vienas iš Savivaldybės prioritetų. Tad džiugu, kad bus atnaujintas ir visuomenei pritaikytas dar vienas sporto objektas – V. Žemkalnio gimnazijos stadionas. Šiuo atnaujintu stadiono galės naudotis ne tik Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokiniai, bet ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos, Panevėžio sporto centro ugdytiniai, taip pat ir miesto bendruomenė“, – teigia Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Atnaujinant Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono aikštyną bus įrengti lengvosios ir sunkiosios atletikų sektoriai – trumpų bei ilgų distancijų bėgimo takeliai, šuolių į tolį, aukštį, trišuolių, rutulio stūmimo vietos, projektuojama universali aikštelė, kurioje bus įrengtos rankinio/mini futbolo, tinklinio, teniso, krepšinio aikštelės, įrengti treniruokliai. Aikštėje taip pat planuoja įrengti naują ir atstatyti pažeistą veją, pastatyti mobilius suolus.

Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono atnaujinimui skirta 232 tūkst. Eur, iš miesto biudžeto bus skirta 20 proc. lėšų. Stadiono atnaujinimo darbus planuojama įvykdyti šiemet.

Šalies sporto aikštynų atnaujinimo programa siekiama pagerinti švietimo įstaigų sporto aikštynų būklę, sudaryti sąlygas mokiniams ir bendruomenės nariams aktyviau dalyvauti fizinio aktyvumo ir sporto veikloje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų