K. Paltyaroko gimnazijos laboratorija. P. Židonio nuotr.

Panevėžio Tūkstantmečio mokyklose – „kosminės“ laboratorijos

Panevėžio Tūkstantmečio mokyklose – „kosminės“ laboratorijos

Panevėžio savivaldybė suskaičiavo, kad Tūkstantmečio mokyklomis siekiančioms tapti miesto gimnazijoms, progimnazijoms ir Pradinei atnaujinti reikia daugiau nei penkių milijonų eurų.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pateiktame plane nurodyta, jog už tokius pinigus švietimo įstaigose būtų kuriamos modernios laboratorijos, ne prastesnės nei šalies universitetuose.

Panevėžio savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Silvijos Sėrikovienės teigimu, iš visų 60-ies šalies savivaldybių Panevėžio miesto yra tarp 25-ių, atrinktų dalyvauti Tūkstantmečio mokyklų programoje.
Pasak S. Sėrikovienės, kone metus dvylikos miesto mokyklų atstovai, suburti į komandą, svarstė, kuo reikėtų praturtinti Aukštaitijos sostinės švietimo įstaigas.
„Nutarta, kad Panevėžio moksleivių rezultatai geriausi gamtamokslinėse srityse. Tad kaip ir sporte, investuojančiame ten, kur rezultatai geriausi, ir mes visų pirma nutarėme stiprinti mokyklų gamtamokslines bazes. Taip pat numatyta investuoti į meninę veiklą, jungiančią ypač daug sričių“, – teigė Švietimo skyriaus vedėja.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai Panevėžys jau pateikė investicinį planą, kam būtų panaudoti Tūkstantmečio mokyklų programos pinigai.

Nuotraukose – K. Paltaroko gimnazijos laboratorija.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 24-os dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų