Panevėžio tinklininkės pateko į stipriausiųjų aštuntuką

Panevėžio tinklininkės pateko į stipriausiųjų aštuntuką

Savaitgalį Panevėžyje vyko paskutinis Lietuvos jaunių merginų U18 tinklinio čempionato B pogrupio turas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro merginos.

Pasak trenerės Gražinos Janušienės, panevėžiečių komanda žaidė be dviejų pagrindinių narių, kurios patyrė traumas ir šiuo metu sportuoti negali. „Teko keisti visą žaidimo taktiką. Pirmąją dieną pralaimėjome Kauno SM „Startas“ 3 komandai rezultatu 3:0, o antrąją dieną rezultatu 3:1 įveikėme Vilniaus SM „Tauras“ 2 komandą ir taip iškovojome mums labai svarbius taškus“, – sakė G. Janušienė.

Panevėžiečių merginų komandą į pergalę vedė labai sėkmingai ir pasiaukojančiai žaidusi komandos kapitonė Rugilė Mikėnė. Jai talkino ir rezultatyviai žaidė kitos komandos merginos – Aistė Družaitė, Austėja Dūdaitė, Viktorija Velaniškytė, Akvilė Maženytė, Vakarė Gumbelevičiūtė, Goda Masiulionytė, Augustė Gaučaitė, Mija Peliakaitė ir Kamilė Jurkevičiūtė.

Panevėžietės atrankos varžybose užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į stipriausiųjų aštuntuką, kuriame žais su A pogrupio keturiomis stipriausiomis komandomis.

Varžybose dalyvavo tinklininkių komandos iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Palangos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų