P. Židonio nuotr.

Tinklininkai kovos dėl medalių (foto galerija)

Tinklininkai kovos dėl medalių (foto galerija)

Lietuvos vyrų tinklinio „Top Sport“ I lygos pirmenybėse Panevėžio sporto centro ekipa pateko tarp keturių stipriausių lygos komandų ir tęs kovą finalo ketverto varžybose.

Panevėžiečiai ketvirtfinalyje laimėjo abu susitikimus prieš puikų žaidimą visą sezoną demonstravusius Raseinių „Lūšis-Volley“ ekipos tinklininkus.

Pirmose tarpusavio rungtynėse trenerio Gintauto Stanevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 3:1 (25:14, 15:25, 25:20, 26:24) nugalėjo svečius iš Raseinių.

Šiame susitikime nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Oskaras Rotomskis, pelnęs 14 taškų. Jokūbas Šniauka surinko 9 taškus, Matas Navarskas – 8, Tomas Barsukovas – 5.

„Lūšis-Volley“ komandoje rezultatyviausias buvo Aurimas Dyglys, pelnęs 15 taškų.

Antrosios rungtynės, vykusios Raseiniuose, buvo gerokai sudėtingesnės ir atkaklesnės. Panevėžio sporto centro tinklininkams pergalę pasiekti pavyko tik po penkių kovos setų. Panevėžiečiai, antrąjį ketvirtfinalio mačą laimėję 3:2 (18:25, 20:25, 25:20, 25:19, 15:10), pateko į pirmenybių pusfinalį.

Šiose rungtynėse rezultatyviausiai svečių ekipoje rungtyniavo Oskaras Rotomskis, surinkęs 13 taškų. Arnoldo Baukaus sąskaitoje 10 taškų, Mato Navarsko – 8 ir net 10 blokų. Komandos kapitonas Deimantas Liubinas pelnė 7 taškus, atliko 2 neatremiamus padavimus, pastatė 3 sėkmingas užtvaras ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

Raseinių komandoje, kaip ir pirmose tarpusavio rungtynėse, rezultatyviausiai rungtyniavo Aurimas Dyglys, pelnęs 19 taškų.

Finišavus Lietuvos vyrų tinklinio I lygos čempionato reguliariajam etapui, visos šešios komandos tarpusavyje sužaidė po 10 rungtynių ir pasiskirstė vietomis nuo pirmos iki šeštos.

Geriausiai sekėsi žaisti „Kelmės“ komandai, kuri patyrė tik vieną pralaimėjimą prieš Vilniaus universitetą ir surinkusi 25 taškus užėmė pirmąją vietą.

Vilniaus universiteto tinklininkai pralaimėjo du kartus ir su 23 taškais liko antroje vietoje.

Trečioje vietoje su 19 taškų įsitaisė Kauno „Marito“ komanda. Šis kolektyvas metė gana rimtus iššūkius čempionato favoritams kelmiškiams ir vilniečiams, tačiau vis tiek patyrė pralaimėjimus.

Ketvirta liko Raseinių „Lūšis Volley“ komanda, surinkusi 10 taškų, o iš karto po jos – Panevėžio sporto centras (7 taškai). Šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje užėmė Kauno „RIO Startas-2“ komanda, savo sąskaitoje turėjusi 6 taškus.

Pagal atkrintamųjų varžybų nuostatus pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos („Kelmė“ ir Vilniaus universitetas) iš karto pateko į pusfinalius, o likę keturi kolektyvai ketvirtfinalyje kovojo dėl likusių dviejų kelialapių į pusfinalius.

Kitoje ketvirtfinalio poroje vyko Kauno miesto derbis tarp „Marito“ ir „RIO Startas-2“ komandų. Reguliariajame etape „Marito“ komanda abu kartus laimėjo prieš jaunuosius varžovus ir buvo laikoma poros favoritae, tačiau „RIO Startas-2“ tinklininkai nebuvo linkę taip lengvai atiduoti kelialapio į pusfinalį.

„RIO Startas-2“ pirmąsias rungtynes laimėjo 3:1, o antrąsias pralaimėjo 0:3. Kelialapio į pusfinalį savininkus išaiškino „auksinis setas“, kuriame „RIO Startas-2“ išplėšė pergalę 15:13.

Lietuvos vyrų tinklinio I lygos finalo ketverto varžybos šį savaitgalį vyks Kaune. Balandžio 17 dieną viename pusfinalyje susitiks Vilniaus universitetas ir Kauno „RIO Startas-2“, o kitame – reguliariojo sezono nugalėtoja „Kelmė“ ir Panevėžio sporto centras.

Jau kitą dieną, balandžio 18-ąją, Kaune paaiškės visas prizines vietas užimsiančios komandos. Pusfinalius laimėjusios komandos kovos finale, o pralaimėjusios susitiks dėl trečiosios vietos.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų