P. Židonio nuotr.

Panevėžio teismui perduodama rezonansinė nužudymo byla

Panevėžio teismui perduodama rezonansinė nužudymo byla

Netrukus į teisiamųjų suolą sės 37 metų biržietis M. P. Jis kaltinamas Pasvalio rajono gyventojo nužudymu praėjusių metų vasarą.

Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorė Sandra Povilonienė surašė kaltinamąjį aktą ir šią bylą perdavė nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Pasvalio rajone gyvenusio 45 metų vyro kūnas su smurto žymėmis vienoje Biržų miesto gatvėje buvo rastas pernai, liepos 17 dienos vakare, primenama Generalinės prokuratūros pranešime. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinę žmonės pranešė, kad gatvėje mato kelis vyrus su medinėmis lazdomis, o netoliese – ant žemės gulintį žmogų.

Atskubėję medikai jam niekuo padėti nebegalėjo, vyras buvo nebegyvas. Vėliau ekspertai nustatė, kad jis mirė nuo galvos traumos, sudavus kelis smūgius lazda ar spardant.

Policijos pareigūnai sulaikė 4 vietos gyventojus. Iš pradžių jiems visiems buvo pareikšti įtarimai dėl nužudymo, tačiau vėliau trims iš jų įtarimai panaikinti. Baigus ikiteisminį tyrimą, kaltinimai dėl nužudymo bei viešosios tvarkos pažeidimo buvo pareikšti tik vienam jų.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė S. Povilonienė.

Pasak prokurorės S. Povilonienės, ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad mirtinus smūgius sudavė kaltinamasis. Jis pats savo kaltę neigia.

Baudžiamasis kodeksas už nužudymą numato laisvės atėmimą nuo 7 iki 15 metų.

Komentarai

  • Hakeris blogai mokykloje matematika mokesi ir turi prastus psichologinius igudzius, todel neapskaiciavo kiek sedes ir savo aukoms mokes. Tarp kitko, teisme jis dar nebuvo.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų