N. Venckienei pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo nevykdymo, pasipriešinimo policijos pareigūnui, trukdymo antstoliui ir sudavimo į veidą L. Stankūnaitei. P. Židonio nuotr.

Panevėžio teismas toliau nagrinės N. Venckienės bylą

Panevėžio teismas toliau nagrinės N. Venckienės bylą

Panevėžio apygardos teismas pirmadienį tęs buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės bylos nagrinėjimą.

N. Venckienei pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo nevykdymo, pasipriešinimo policijos pareigūnui, trukdymo antstoliui ir sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei.

Ji kaltinimus neigia ir vadina politiškai motyvuotais.

Kovą prasidėjęs bylos nagrinėjimas vėliau sustojo dėl šalyje paskelbto karantino. Pirmadienį žurnalistai bylos nagrinėjimą galės stebėti atskiroje posėdžių salėje nuotoliniu būdu. Pačiame posėdyje dalyvaus tik teismo šaukiami asmenys.

N. Venckienė buvo viena iš svarbiausių vadinamųjų Garliavos įvykių veikėjų.

2009 metų spalio 5 dieną Kaune nušautas į darbą vykęs teisėjas Jonas Furmanavičius. Tą pačią dieną prie namų nužudyta L. Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė. Prokurorai nustatė, kad žmogžudystes galbūt įvykdė garliaviškis Drąsius Kedys, N. Venckienės brolis.

D. Kedys kaltino V. Naruševičienę leidus tvirkinti jo ir L. Stankūnaitės mažametę dukrą bei šios pusseserę, V. Naruševičienės mažametę dukrą. J. Furmanavičių ir Andrių Ūsą kaunietis kaltino pedofilija. Visi teismai A. Ūsą išteisino.

Po žudynių besislapsčiusio D. Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Vėliau negyvas rastas ir A. Ūsas. Teisėsauga teigia, kad jie mirė nesmurtine mirtimi.

N. Venckienė ilgą laiką globojo dukterėčią, nevykdė teismų sprendimų atiduoti ją motinai L. Stankūnaitei. Mergaitė iš tetos namų Garliavoje paimta įsikišus pareigūnams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Taigi įraše matėsi kaip Venckienei užlaužiamos rankos, kaip Stankūnaitė, klykiančią mergaitę, plėšia , sukinėdama rankas , iš tetos rankų. Čia buvo smurtas prieš mergaitę ir jos tetą

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų