G. Kartano nuotr.

Panevėžio taryboje keičiasi veidai

Panevėžio taryboje keičiasi veidai

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – permainos.

Nuo kadencijos pradžios praėjus aštuoniems mėnesiams, iš Tarybos pasitraukė su mero Ryčio Račkausko vedamu politiniu komitetu „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ į ją išrinktas profesorius Darius Viržonis.
Jį pakeitė to paties sąrašo kitas atstovas, pirmas jame Tarybos mandato negavęs profesionalus futbolininkas Paulius Janušauskas, šiuo metu einantis Panevėžio futbolo akademijos techninio direktoriaus pareigas.
Į politiką ateinantis sportininkas 2018-aisiais, būdamas futbolo komandos „Panevėžys“ kapitonu, išrinktas Metų panevėžiečiu. Šešiskart Lietuvos čempionas garbingo pripažinimo sulaukė už tai, kad 2017 metais grįžo į gimtąjį miestą ir pasiekė tikslą – padėjo Panevėžio futbolininkams Pirmoje lygoje iškovoti I vietą ir patekti tarp stipriausių šalies komandų.

P. Janušauskas. G. Kartano nuotr.

„Kaip garbingai gynėte Panevėžio garbę futbolo aikštėse, ne mažiau garbingai atstovaukite mūsų miestui ir jo gyventojams politikos stadionuose“, – Tarybos nario priesaiką iškilmingai davusiam P. Janušauskui linkėjo meras R. Račkauskas.
D. Viržonis teigia Tarybos nario mandato atsisakęs dėl asmeninių priežasčių. Dviejuose universitetuose – Vilniaus Gedimino technikos ir Kauno technologijų – dirbantis profesorius sako dėl didelio užimtumo sunkiai bepajėgiantis suderinti politinę veiklą su moksliniu darbu. D. Viržonis sako ramiai atsisveikinantis su politika.
„Taryboje lieka ir patikima, ir darbinga komanda“, – teigia profesorius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų