R. Grilauskas. „Sekundės“ nuotr.

Panevėžio Tarybą palieka valdančiųjų atstovas Romualdas Grilauskas

Panevėžio Tarybą palieka valdančiųjų atstovas Romualdas Grilauskas

Panevėžio miesto Tarybą palieka valdančiajai daugumai priklausančių socialdemokratų atstovas, ilgametis pedagogas ir buvęs „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas.

Apie tai politikas pranešė ketvirtadienį Savivaldybės Tarybos posėdžio pradžioje.

„Šis Tarybos posėdis man paskutinis. Kadangi persikeliu gyventi į Kauną, nuo gegužės 1 dienos atsistatydinu iš Tarybos nario pareigų“, – teigė socialdemokratas.

R. Grilauskas į miesto Tarybą išrinktas prieš porą metų vykusiuose Savivaldos rinkimuose.

Taryboje jį pakeis socialdemokratų rinkiminiame sąraše trečiuoju likęs 41-erių Andrius Busila. Jis vadovauja Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

„Mano planuose yra pakeisti Taryboje R. Grilauską“, – patvirtino A. Busila.

Miesto valdančiajai daugumai priklausantys socialdemokratai Taryboje užima dvi vietas – jiems atstovauja R. Grilauskas ir Ramūnas Vyžintas. Valdantieji Taryboje šiuo metu turi 15 balsų iš 27.

A. Busila teigė negalintis komentuoti, ar išlaikys iš politikos pasitraukiančio kolegos kryptį ir socialdemokratai toliau liks valdančiojoje daugumoje, kol nėra partijos Panevėžio skyriaus tarybos sprendimo.

„Artimiausiu metu rinksis socialdemokratų Panevėžio skyriaus taryba ir bus priimtas sprendimas“, – teigė būsimasis miesto Tarybos narys.

Socialdemokratų Panevėžio skyriui vadovaujantis miesto Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, buvęs ilgametis „Senvagės“ pagrindinės mokyklos direktorius Kazimieras Armonavičius tvirtino, jog politinių jėgų perstumdymas Taryboje negresia.

Anot jo, apie kolegos planuojamą pasitraukimą iš Panevėžio politikos buvo žinoma daugiau nei prieš porą mėnesių ir su A. Busila jau aptarta dėl jo darbo Taryboje.

„Apie kažkokį naujadarą miesto Savivaldybės taryboje nėra net minčių – liekame daugumoje ir tęsiame pradėtus darbus. Jau praėjo daugiau nei du šios kadencijos metai, darbai normaliai juda į priekį. Reiktų būti aklam, kad nematytum Panevėžyje vykstančių pokyčių. Nemanau, kad dėl kažkokių kitokių ambcijų socialdemokratai turėtų keisti savo nuostatas ir susiklosčiusią dabartinę darbinę aplinką“, – teigė K. Armonavičius.

Komentarai

  • Nuostabus Žmogus! Pasigęsim jo Panevėžyje. Sėkmės, sveikatos, ramių veiklų gyvenimo malonumui, gerb. Direktoriau!

  • Šūdas ne sviestas, Kaunas ne miestas. Lauksim išgrįžtant.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų