Panevėžio sporto istorijoje pirmasis dopingo atvejis

Panevėžio sporto istorijoje pirmasis dopingo atvejis

Lietuvos baidarių ir kanojų atletas Donatas Žaldokas diskvalifikuotas ketveriems metams, kai dopingo kontrolieriai jo organizme rado ypač pavojingo sveikatai preparato pėdsakų, apie tai penktadienį „Sekunde.lt“ informavo Lietuvos baidarių ir kanojų federacacijos generalinis sekretorius Romas Petrukanecas.

20-metis baidarininkas iš Panevėžio, Kūno kultūors ir sporto centro trenerio Pavelo Bespalovo auklėtinis D. Žaldokas buvo Lietuvos jaunimo rinktinės narys.
Lietuvos antidopingo agentūra atletą patikrino pernai vasarą per varžybas Šiauliuose, kur vyko Lietuvos moksleivių ir jaunimo pirmenybės. Po mėginio tyrimų sportininko organizme rasta pavojingo sveikatai preparato pėdsakų.

„Sekundės“ šaltinių teigimu, pati Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija į varžybas pakvietė Lietuvos antidopingo agentūrą, kad ištirtų sportininkus, ant kurių krito įtarimų šešėlis.
Patikrinti buvo du Panevėžio skirtingų trenerių auklėtiniai. Antrojo tikrinto sportininko mėginyje draudžiamų medžiagų nerasta.

Tai pirmoji dopingo istorija Lietuvos baidarių ir kanojų sporte.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų