P. Židonio nuotr.

Panevėžio „Sodra“ turi naują vadovą

Panevėžio „Sodra“ turi naują vadovą

„Sodros“ Panevėžio skyrius turi naują vadovą.

Konkursą šios pareigoms užimti laimėjo Rasita Žilinskienė, Panevėžio Valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktorė.

„Sodros“ Komunikacijos skyriaus patarėjos Malgožatos Kozič teigimu, galutiniam konkurso etapui – pokalbiui – buvo atrinkti daugiausia balų, bet ne mažiau nei šešis, surinkę du pretendentai.

Anot „Sodros“ atstovės, pokalbio su pretendentais metu buvo siekiama įvertinti jų vadybines ir lyderystės kompetencijas.

„Be būtinųjų profesinių kompetencijų, didelis dėmesys skirtas tokioms asmeninėms savybėms kaip gebėjimas dirbti su žmonėmis, komunikavimo gebėjimas, iniciatyva ir idėjų siūlymas, poreikio nuolatos mokytis ir tobulėti suvokimas bei motyvacija ir pasirengimas dirbti būtent mūsų organizacijoje“, – komentavo M. Kozič.

Anot jos, pokalbio rezultatai parodė, kad abu pretendentai turi tinkamus gebėjimus bei panašią vadybinio darbo patirtį, tačiau savo motyvacijos pagrindimu, pademonstruotomis kompetencijomis, pateikta veiklos vizija ir prioritetais įstaigos reikalavimus bei lūkesčius labiau atitiko R. Žilinskienė.

„Manome, kad Rasitos gebėjimas iškelti ir komunikuoti aukštesnį tikslą – viziją, suprasti savo ir kolegų tobulėjimo būtinybę, padėti pamatyti ir atskleisti darbuotojų potencialą, gebėjimas įvertinti darbuotojų skirtumus ir įvairovę amžiaus, lyties ar charakterio ypatumų prasme, lankstumas bei atvirumas skirtingoms patirtims ir nuomonėms padės kurti Panevėžio Teritoriniame skyriuje pozityvią darbo aplinką ir pasitikėjimo kultūrą. Tikime, kad Rasitos gebėjimas rūpintis žmonių gerove ir tobulėjimu paskatins darbuotojus būti įsitraukusiais, kūrybiškais ir produktyviais“, – sako „Sodros“ Personalo valdymo skyriaus vedėja Rasa Motuzienė.

Naujoji vadovė pradės darbą, kai specialiosios tarnybos pateiks išvadą apie jos tinkamumą eiti viešąsias pareigas.

Pradėjusi darbą direktorė vadovaus 740 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai.

Panevėžio „Sodros“ direktoriaus vieta liko laisva pasibaigus šias pareigas ėjusio Alfonso Petrausko kadencijai. Buvęs vadovas konkurse nedalyvavo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų