Panevėžio šilumininkų naujovės – efektyvesniam darbo organizavimui

Panevėžio šilumininkų naujovės – efektyvesniam darbo organizavimui

AB „Panevėžio energija“ klientų aptarnavimo tarnybos vadybininkai karšto vandens skaitiklių rodmenims butuose tikrinti pradėjo naudoti programėlę, įdiegtą išmaniuosiuose telefonuose.

Bendrovės darbuotojai šia naujove naudojasi jau nuo gegužės mėnesio. Kuriant šią programėlę buvo siekiama dviejų pagrindinių tikslų – bendrovės vadybininkams operatyviau ir paprasčiau pateikti dienos užduotis bei fiksuoti karšto vandens skaitiklių rodmenis.

AB „Panevėžio energija“ vadybininkas, atvykęs patikrinti karšto vandens skaitiklio rodmenų gyventojo bute ar kitos paskirties pastate, užfiksuoja karšto vandens skaitiklių rodmenis ir juos suveda į programėlę išmaniajame telefone. Bendrovės darbuotojui nebereikia rašyti patikros akto, rodmenys nuotoliniu būdu tiesiogiai perduodami į bendrovėje naudojamą šilumos ir karšto vandens pardavimų apskaitos programą.

Nuo šiol AB „Panevėžio energija“ vadybininkas savo telefone mato ne tik dienos darbo užduotis, bet ir papildomą, jiems atlikti reikalingą informaciją. Užėjęs į daugiabučio namo šilumos punktą ar lankydamasis vartotojo bute, darbuotojas turi galimybę matyti viso pastato ar buto karšto vandens skaitiklio duomenis.

Įdiegtos technologinės naujovės bendrovės darbuotojams leidžia operatyviau atlikti darbus bei vykdyti vartotojų užsakymus. Mažinant popierinių žiniaraščių ir aktų pildymą tikimasi atlikti daugiau karšto vandens skaitiklių rodmenų ir eksploatavimo sąlygų patikrų.

Naują išmaniąją programėlę planuojama tobulinti ir plėsti. Ateityje ja galės naudotis ne tik Panevėžio, bet ir kitų bendrovės padalinių darbuotojai.

AB „Panevėžio energija“ yra centralizuotai tiekiamos šilumos tiekėja Panevėžio mieste ir rajone, Kėdainių, Rokiškio, Kupiškio, Pasvalio ir Zarasų rajonuose.

Informacija vartotojui

Visų vartotojų patogumui AB „Panevėžio energija“ siūlo prisijungti prie Klientų savitarnos bendrovės interneto svetainėje www.pe.lt. Užsiregistravęs vartotojas galės peržiūrėti jiems pateiktas sąskaitas už suvartotą šilumą ir karštą vandenį, jas atsispausdinti, apmokėti elektroniniu būdu bei deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis.

DAIVA PAULAUSKIENĖ

AB „PANEVĖŽIO ENERGIJA“

ATSTOVĖ SPAUDAI

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų