Organizatorių nuotr.

Panevėžio regbininkams – pats sezono įkarštis

Lietuvos regbio čempionate vyksta kovos įvairiuose turnyruose, kuriuose varžosi jaunimo ir suaugusiųjų Panevėžio miesto komandos.

Regbio-7 vyrų čempionate dalyvavo 18 komandų, tarp kurių varžėsi ir Panevėžio „Klevas-Ryšių statyba“. Panevėžiečiai liko 11-oje vietoje ir toliau tęsė kovą dėl Baltijos taurės. Šiose varžybose mūsų miesto komanda liko trečia. Komandos, užėmusios 1–8 vietas, kovojo dėl Lietuvos taurės.

„Galėjome šiose varžybose pasirodyti ir kiek sėkmingiau, bet yra ir objektyvių priežasčių. Mūsų komandos pagrindą sudarė 17–20 metų vaikinai, o daugumos varžovų komandų žaidėjai buvo gerokai vyresni. Vaikinams kovoti su labiau patyrusiais priešininkais buvo sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Mes ir Šiaulių sporto gimnazija buvome pačios jauniausios komandos šalies čempionate“, – „Sekundei“ teigė Panevėžio „Klevo-Ryšių statybos“ vyriausiasis treneris Anatolijus Smirnovas.

Panevėžiečiai sėkmingai startavo Lietuvos jaunių (gim. 2003–2004 m.) regbio-7 čempionate, kuriame varžosi 8 komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame ture KKSC savo pogrupyje tarp keturių komandų liko antras. Panevėžiečiai 40:5 nugalėjo Vilniaus „Geležinį vilką“ ir 17:12 – Šiaulių sporto gimnaziją-2 bei 0:43 nusileido Šiaulių „Regbio akademijai-Baltrex“. Paskutiniame susitikime dėl trečiosios vietos Panevėžio KKSC 0:38 pralaimėjo Kauno „Ąžuolui-Taurui“, kuris kitame pogrupyje taip pat užėmė antrąją vietą.

Po pirmojo turo jaunieji panevėžiečiai tarp aštuonių komandų užima ketvirtą vietą. Lietuvos jaunių regbio-7 čempionate iš viso bus surengti trys turai.

Dar sėkmingiau panevėžiečiai pradėjo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionatą, kuriame varžosi šeši kolektyvai, suskirstyti į du pogrupius. Panevėžio KKSC-RSSG komanda įveikė abi varžoves ir tapo pogrupio nugalėtoja. Trenerio A. Smirnovo auklėtiniai 19:14 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją ir 19:12 – Šiaulių „Regbio akademiją-Baltrex“. Pusfinalyje panevėžiečiai 47:7 įveikė Plungės SRC regbininkus, o finale 14:35 pralaimėjo Šiaulių sporto gimnazijai.

Po pirmojo turo panevėžiečiai tarp šešių komandų užima antrąją vietą. Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionate iš viso bus surengti trys turai.

Panevėžiečių treneris A. Smirnovas kviečia į komandas prisijungti 13–15 ir 18–25 metų vaikinus, norinčius žaisti regbį.

Prasidėjo Lietuvos regbio federacijos Mažosios taurės varžybos, kuriose dalyvauja šešios šalies komandos. Regbio-15 suaugusiųjų varžybose dalyvauja ir reprezentacinė miesto vyrų komanda „Klevas-Ryšių statyba“.

Pirmosiose rungtynėse miesto komanda svečiuose apmaudžiai 41:50 (33:20) pralaimėjo Šiaulių „Baltrex-PRC“ ekipai. Pirmąjį kėlinį trenerio A. Smirnovo auklėtiniai laimėję dviženkliu skirtumu, ilgai pirmavo ir po pertraukos. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti dešimt minučių, panevėžiečių persvara siekė net 22 taškus, bet per anksti patikėję pergale, mūsų miesto atstovai turėjo pripažinti šiauliečių pranašumą.

Antrosiose rungtynėse „Klevo-Ryšių statybos“ komandai pavyko iškovoti pergalę Kaune. Panevėžiečiai 28:24 (12:17) įveikė Kauno „Ąžuolą“.

Šį šeštadienį Panevėžio „Klevas-Ryšių statyba“ namuose susitiks su jungtine Klaipėdos „Kovo“-Plungės „Perkūno“ komanda. Rytoj rungtynės K. Paltaroko stadione (K. Paltaroko g. 18) prasidės 14 valandą.