T. Markelevičiaus nuotr.

Panevėžio rajone žuvo motociklininkas

Panevėžio rajone žuvo motociklininkas

Sekmadienį, 15.32 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio r. Karsakiškio sen. netoli Grundiškio kaimo motociklininkas atsitrenkė į lengvąjį automobilį. Pirminiais duomenimis eismo įvykio metų nukentėjo motociklininkas.

Patikslintais duomenimis jaunas vyras žuvo. Nelaimė įvyko žvyrkelyje, važiuojant nuo Stumbriškių link Sodelių. Posūkyje, kur prastas matomumas, vairuotojas išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi tiesiai į atvažiuojantį automobilį „VW Touran“.

Atvykę medikai beveik valandą bandė gaivinti vyrą, tačiau galiausiai konstatuota jo mirtis. Automobilio vairuotojas buvo blaivus, visi jame važiavę žmonės nenukentėjo.

Komentarai

  • gal policija gali pasidomėti ,,ereliais“, kurie skraido kiek traukia išeiginėm dienom, nuo Bernatonių iki Skaistgirių gyvenvietės.

  • Natūrali atranka: durneliai žūsta. Reikia pasidžiaugti, kad jie normalių žmonių su savimi nepasiima. Kiek žmonių ramybės įgijo, triukšmas bent jau vienu motociklu sumažėjo visame rajone. Galėtu tankiau būti tokios geros naujienos. Jei kam nepatinka tokios geros naujienos, tegul pamąsto: iš kur tokie durneliai atsiranda.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų