Asociatyvis „Sekundės“ nuotr.

Panevėžio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir du krovininiai

Panevėžio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir du krovininiai

Antradienį Panevėžio rajone pasipylė avarijos.

Apie 10.49 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio rajone, kelyje Panevėžys–Ramygala, ties Rimaisų kaimu, susidūrė lengvasis automobilis „Mercedes Benz“ ir du krovininiai automobiliai. Eismo įvykio metu prispaustas vienas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio  greitosios medicinos pagalbos stočiai, Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Pirminiais duomenimis, link Panevėžio važiavęs „Mercedes“ pasivijo ta pačia kryptimi judėjusį DAF vilkiką ir rėžėsi į jo galinį kampą. Po smūgio „Mercedes“ nuskriejo į priešpriešinio eismo juostą ir kaktomuša trenkėsi į vilkiką „Volvo“.

Sunkios būklės, sąmonės netekęs „Mercedes Benz“ automobilio vairuotojas perduotas medikams. Dėl sudėtingos avarijos judrus kelias kurį laiką buvo uždarytas.

Avarijos aplinkybes policija aiškinasi.

Antradienio rytą gelbėtojai skubėjo ir į nelaimės vietą kelyje Panevėžys–Kupiškis. Čia apie 7.30 val. kaktomuša susidūrė du „Nissan“ automobiliai. Pirminiais duomenimis, Panevėžio link važiavusi „Nissan“ vairuotoja nesuvaldė automobilio, nučiuožė į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su saugos tarnybos „Nissan“ automobiliu, vykusiu Kupiškio kryptimi.

Vienas iš automobilių nuo smūgio nuskriejo į laukus ir vertėsi. Jame liko prispausta vairuotoja. Ją iš metalo gniaužtų išvadavo automobilį sukarpę ugniagesiai.

Abiejų „Nissan“ automobilių vairuotojai išvežti į ligoninę.

 

 

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų