"Sekundės" nuotr.

Panevėžio rajone šiukšliavežė rėžėsi į automobilį: yra nukentėjusių

Panevėžio rajone šiukšliavežė rėžėsi į automobilį: yra nukentėjusių

Trečiadienio rytą pažymėjo skaudus eismo įvykis Panevėžio rajone – iš galingos šiukšliavežės sumaitoto lengvojo automobilio sužeistus žmones išlaisvino tik atvykę ugniagesiai gelbėtojai.

Prieš 8 val. ryto visos specialiosios tarnybos skubėjo į Panevėžio rajoną, Vadoklių seniūniją, Klebonų kaimą. Gautas pranešimas, jog susidūrė šiukšliavežė ir lengvasis automobilis, yra prispaustų žmonių.

Kraupus incidentas įvyko kelyje Vadokliai-Ramygala. Pirminiais duomenimis, šiukšliavežės „Scania“ vairuotojas nesustojo prie sankryžos su pagrindiniu keliu ir trenkėsi į automobilį „Audi“, kuris judėjo nuo Vadoklių link Ramygalos.

Po susidūrimo lengvasis automobilis nuskriejo nuo kelio, kliudė kelio ženklą ir sustojo laukuose.

Susidūrimo būta itin stipraus. Avarijos metu nukentėjo trys žmonės.  Dvi jų – automobilio vairuotojos dukra ir kita keleivė – liko įkalintos viduje.

Jas iš metalo laužu virtusios transporto priemonės išlaisvino ugniagesiai gelbėtojai.

Abi moterys skubiai išgabentos į ligoninę. „Audi“ vairuotoja taip pat pristatyta į gydymo įstaigą.

Įmonės „Ekonovus“, kuriai ir priklauso šiukšliavežė, komunikacijos vadovė Vilma Balčiauskaitė patvirtino, jog šiandien ryte išties įvyko nelaimingas atsitikimas, kurio metu įmonės vairuotojas kliudė pagrindiniu keliu atvažiuojantį automobilį.

„Vairuotojas ir kartu komandoje dirbęs pagalbinis darbuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo. Šiuo metu pradėtas tyrimas, bendradarbiaujame su policija“, – sakė V. Balčiauskaitė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų