Panevėžio rajone atidaromas kabantis tiltas

Panevėžio rajone atidaromas kabantis tiltas

Šiandienos popietę, 14 val., bus oficialiai atidarytas suremontuotas kabantis tiltas per Nevėžį, jungiantis Panevėžio rajono savivaldybės Krekenavos seniūnijos Kazokų kaimą bei Kėdainių rajono savivaldybės Surviliškio seniūnijos Surviliškio kaimą.

Atidaryme dalyvaus Panevėžio bei Kėdainių rajonų merai Povilas Žagunis ir Valentinas Tamulis, Krekenavos bazilikos rektorius, Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas, Vadaktėlių bei Upytės parapijų administratorius Gediminas Jankūnas, savivaldybių administracijų, statybos rangovų, gyventojų bendruomenių atstovai.

Pasak Panevėžio r. savivaldybės mero P. Žagunio, tiltai jungia ne tik skirtingus krantus, bet ir savivaldybes bei šalis. Eresundo tiltas – Daniją bei Švediją, Ambasadoriaus tiltas – JAV ir Kanadą, Naujasis Europos tiltas – Rumuniją ir Bulgariją ir t. t.

„Pagalvosime, kaip simboliškai galėtų vadintis ir naujai suremontuotas Nevėžio krantus ir savivaldybes jungiantis vienas iš 9 Panevėžio rajono kabančių tiltų“,– sako meras P. Žagunis.

Panevėžio rajonui priklausančios tilto dalies atnaujinimo darbai, kainavę beveik 10 tūkst. eurų, pradėti šių metų rugsėjo mėnesį. Kabančio tilto medinės konstrukcijos pakeistos naujomis, perdažytos pagrindinės tilto atramos. „Ir saugumas didesnis, ir vaizdas gražesnis einant pas kaimynus“, – džiaugiasi krekenaviškiai.

Komentarai

 • Šio menko tiltelio palyginimai skamba maždaug kaip Vasiukų ir Maskvos gretinimas garsiame romane

  • Gal nesuvoki teksto? Jokio palyginimo nebuvo- o ką-tiltai nejungia valstybių ar miesto?

 • Pritariu,nuseno,žmogelis,giriasi smukmenomis,seniai laikas perrinkti Rajono merą !!!!!

  • Dar vienas bukas, pritaria neišmanėliams 🙂 ar tik svarbu palot, kaip šakalui?
   Puikus meras, jums iki jo kaip iki mėnulio

 • O kodėl manęs nepakvietėte į šias iškilmes ? Būčiau atlėkusi , kartu pasiėmusi iš Briuselio kažkokį komisarą . Su sąlyga , kad bus vyskupas iš Panevėžio

  • Atsakyti
 • Sunku suprast, tai čia tiltas, ar lieptas? Ar bent jau lengvajam transportui tinkamas?

 • kuo toliau tuo kvailesni žmonės valdžioje, pastatykit gamyklą ar gyvenamų daugiabučių nors bent po keletą kasmet .

 • prezidentą reikėjo pakviesti ar nors ministrą susisiekimo o tai nesolidu.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų