Panevėžio pareigūnai savaitgalį ypatingą dėmesį skirs prekybos centrų kontrolei

Panevėžio pareigūnai savaitgalį ypatingą dėmesį skirs prekybos centrų kontrolei

Prasidėjo „juodasis penktadienis“, kuris dažniausiai yra startas kalėdiniams apsipirkimams. Šį savaitgalį prekybininkai siūlo įsigyti prekių su didžiulėmis nuolaidomis ir tai vilioja visus apsilankyti parduotuvėje, pirkti ir sutaupyti. Tačiau dėl didelio užsikrėtimų koronavirusu skaičiaus šalyje, išpardavimų grūstys ypač pavojingos.

Dėl to policijos pareigūnai ypatingą dėmesį šiomis dienomis skirs karantino reikalavimų užtikrinimui ir vykdys sustiprintą prekybos centrų kontrolę.

Siekiama užtikrinti, kad apsilankymas prekybos centre būtų saugus, išvengta masinių susibūrimų ir kiekvienam pirkėjui užtikrinamas Vyriausybės nustatytas privalomas atstumas.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus būti sąmoningais, nerizikuoti savo ir aplinkinių sveikata. Rekomenduojama kuo dažniau rinktis apsipirkimą internetu neturint jokio fizinio kontakto su parduotuvės darbuotojais ir klientais.

Savo vizitus į prekybos centrus planuoti – lankytis rečiau, tačiau tikslingiau ir vieno apsipirkimo metu pirkti daugiau. Žinoma, nepamiršti apsauginės veido kaukės ar skydelio, laikytis saugaus bent dviejų metrų atstumo ir nepamiršti tinkamos higienos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų