P. ŽIDONIO nuotraukos

Panevėžio muzikinis fontanas šoks dvi dienas per savaitę

Panevėžio muzikinis fontanas šoks dvi dienas per savaitę

Sulaukus didelio panevėžiečių bei miesto svečių susidomėjimo Senvagės fontano muzikinio šviesų ir projekcijų pasirodymu, jį bus galima stebėti ne tik penktadieniais, bet ir šeštadieniais.

Atėjusius pasigrožėti plaukiojantis fontanas stebins 30 min. spektakliu, kuriame pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai, dinamiškai veiks fontano srovės, gros muzika, keisis povandeninis srovių apšvietimas ir ant vėduoklės formos vandens ekrano bus projektuojamas įspūdingas vaizdas.

Kadangi vyksta Senvagės rekonstrukcijos darbai, Savivaldybė gyventojų prašo būti atidžiais ir pasirinkti saugią stebėjimo vietą. Laiptai į Senvagę bus užtverti, o fontano pasirodymą bus galima stebėti nuo pėsčiųjų tako Senvagėje, Nevėžio upės pusėje.

Šis net 36 metrų ilgio, beveik 18 metrų aukščio plaukiojantis, sinchronizuotas, muzikinis šviesų ir projekcijų fontanas yra pats didžiausias, naujausias, efektyviausias ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Jame panaudota daug objektų, naujovių, įmontuota sudėtinga elektronika, integruotas išmanus valdymas ir kt.

Senvagėje fontanas veiks kiekvieną dieną nuo 7.30 iki 21 val., o muzikinis šviesų ir projekcijų fontano pasirodymas – kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 21 iki 21.30 val. Fontanu grožėtis bus galima iki kol bus tinkamos oro sąlygos.

 

Komentarai

  • uz informacija!

  • Pinigai į balą,oi į senvagė!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų