Paramos Ukrainai koncertas Panevėžio muzikiniame teatre. G. Kartano nuotr.

Muzikiniame teatre – paramos Ukrainai koncertas

Muzikiniame teatre – paramos Ukrainai koncertas

Muzikinis teatras ir Panevėžio miesto partnerio Ukrainoje Vinycios teatras draugystę įprasmino surengę paramos koncertą „Muzikos tiltai: Lietuva–Ukraina“.

Šeštadienio vakarą koncerte Ukrainai atstovavo specialiai į Panevėžį atvykę Vinycios akademinio M. K. Sadovskio muzikos ir dramos teatro solistai Volodymyras Kholkinas, Svitlana Basovska ir Olha Buha, Lietuvai – Panevėžio muzikinio teatro solistas Ramūnas Urbietis ir Laima Česlauskaitė.

Scenoje pasirodė teatro choras ir pučiamųjų instrumentų orkestras „Garsas“, skambėjo Ukrainos ir Lietuvos kompozitorių operų arijos, romansai, liaudies bei patriotinės dainos.

„Vasario 24 d. pradėjusi karą Rusija tikėjosi pavergti Ukrainą, suskaldyti Vakarus ir iš pačių užvirto pragaro greitai išeiti nugalėtojais. Tačiau jau tada Rusija karą pralaimėjo. Laimėjo pasaulis, pagaliau nusimetęs rožinius akinius ir supratęs kraugeriškus Rusijos planus. Laimėjo tikslas padėti ir iš jo kilusios iniciatyvos, apjungusios žmones visame pasaulyje. Šiandien čia matome, kad laimėjo bendrystė. Ji tapo dar stipresnė ir įvairiapusiškesnė. Šis koncertas, tai dviejų miestų partnerių – Vinycios ir Panevėžio – teatrų bendradarbiavimo rezultatas. Jų dėka mes galime ne tik mėgautis nuostabiu koncertu, tačiau ir prisidėti, kad visiškas ir neginčijamas Ukrainos laimėjimas karo fronte mus nudžiugintų greičiau. Gerbiamieji, paremkite broliškos Ukrainos kariuomenę. Slava Ukraini!“, – ragino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų