Panevėžio maudyklose maudytis saugu

Panevėžio maudyklose maudytis saugu

Liepos 27 d. atlikus vandens mėginio tyrimus iš Nevėžio upėje ties „Ekrano“ gamykla, Nevėžio upėje, Lėvens upėje ties užeiga „Berželis“ ir braidyklos Poilsio parke vandens kokybė, pagal tyrimų rezultatus, tirtose maudyklose atitinka higienos normos reikalavimus.

Šiose maudyklose ir braidykloje vandens ir smėlio užterštumas yra tiriamas kas dvi savaites ir gyventojai apie tai periodiškai informuojami. Artimiausias patikrinimas bus vykdomas rugpjūčio 17 d.

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras perspėja gyventojus, kad maudantis būtina laikytis saugumo taisyklių, padedančių išvengti užkrečiamųjų ligų plitimui per vandenį: maudytis tik žinomose, leistinose vietose; po stiprių liūčių tris paras nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose dėl padidėjusios vandens taršos; maudantis atviruose telkiniuose stengtis, kad vanduo nepatektų į burną; negerti vandens iš atvirų vandens telkinių, taip pat šiuo vandeniu neplauti daržovių, vaisių, uogų ar indų; iškylaujant pasirūpinti švariu vandeniu, tinkančiu gėrimui, rankų higienai ar vaisių nuplovimui.

Komentarai

  • Ne visi zino, kas tie higienos reikalavimai. Kas ten per tevai.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų