P. Židonio nuotr.

Panevėžio ligoninėje laikinai stabdomas planinis darbas Neurochirurgijos skyriuje

Panevėžio ligoninėje laikinai stabdomas planinis darbas Neurochirurgijos skyriuje

Respublikinė Panevėžio ligoninė praneša, jog spalio 27-ąją, antradienį, Neurochirurgijos skyriuje 5 pacientams ir vienam darbuotojui nustatytas koronavirusinės infekcijos susirgimas.

Jų susirgimo būklė yra lengva. Šiuo metu pacientai ir darbuotojas yra izoliuoti, šio skyriaus pacientams ir darbuotojams atliktas privalomas testavimas, visos skyriaus patalpos nedelsiant dezinfekuotos, laikantis visų tokiems atvejams privalomų dezinfekcijos protokolo reikalavimų. Iki lapkričio 6 dienos yra stabdomas planinis darbas Neurochirurgijos skyriuje. Neurochirurginė pagalba Respublikinėje Panevėžio ligoninėje ir toliau bus teikiama, tačiau hospitalizuojami bus tik tie pacientai, kurių sveikatos būklė reikalaus neatidėliotinos medikų pagalbos. Taip pat COVID – 19 yra nustatytas trims Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams bei vienam Vaiko raidos centro darbuotojui. Dėl to dienai yra sustabdytas Vaiko raidos centro darbas.

Šiuo metu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydomi 24 COVID – 19 sergantys pacientai: 21 pacientas gydomas Infekcinių ligų klinikoje, 2 pacientai – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje ir 1 pacientas – Psichiatrijos skyriuje. Dar 5 pacientams yra atlikti testai ir laukiama atsakymų.

Visi kiti skyriai dirba, paslaugų teikimas nestabdomas, tačiau ir toliau griežtai ribojamas pacientų lankymas – lankyti galima tik labai sunkios būklės pacientus, vaikus iki 14 metų amžiaus ir gimdyves, prieš tai lankymo laiką ir trukmę suderinus su skyriaus, kuriame gydomas pacientas, vedėju. Vienu metu pacientą lankyti gali tik 1 asmuo ir ne ilgiau kaip 15 min. Palatoje vienu metu gali būti tik 1 lankytojas.

„Kreipiamės į Panevėžio krašto gyventojus ir svečius – jei Jūsų buvimas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nėra būtinas ir šiuo momentu išimtinai svarbus, prašome Jūsų šiuo metu susilaikyti nuo apsilankymų mūsų gydymo įstaigoje ir atidėti juos vėlesniam laikui, kuomet epidemiologinė situacija bus palankesnė tiek Jums, mieli panevėžiečiai, tiek ligoninėje besigydantiems pacientams, tiek personalui“, – teigiama ligoninės pranešime.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų