Panevėžio ligoninė užsidaro lankytojams

Panevėžio ligoninė užsidaro lankytojams

Respublikinė Panevėžio ligoninė šeštadienio popietę savo interneto svetainėje paskelbė nuo šiol nebeįsileisianti lankytojų.

Su įstaiga nesusiję asmenys negalės patekti nei į jos teritoriją, nei į patalpas.

„Informuojame Jus, kad, siekiant maksimaliai apsaugoti ligoninėje dirbantį medicinos personalą ir kitus ligoninės darbuotojus, nuo kovo mėn. 21 d. (šeštadienio) į ligoninės teritoriją ir patalpas jokia priežastimi nebus įleidžiami pacientų lankytojai ir kiti su ligoninės veikla nesusiję asmenys“, – informuojama pranešime.

„Mielieji, būkite supratingi ir atsakingi, laikykitės rimties ir saviizoliacijos, griežtai laikykitės karantino režimui būtinų reikalavimų ir specialistų rekomendacijų. Tik taip galėsime apsisaugoti save, savo artimuosius ir aplinkinius. Susirgimo infekcine koronaviruso COVID-19 grėsmė – reali ir ji gali pasireikšti visur ir bet kuriuo momentu“, – kreipėsi į visuomenė medikai.

Respublikinė Panevėžio ligoninė atsiprašė už laikinus nepatogumus, tačiau pabrėžė karantino svarbą.

„Šios griežtos, tačiau būtinos tvarkos esame priversti laikytis mes patys, privalome šią tvarką taikyti ir Jūsų atžvilgiu – tai mūsų visų sėkmės ir sveikatos garantas“, – rašoma gydymo įstaigos svetainėje.

Šeštadienį paskelbta apie pirmąją koronavirusu užsikrėtusio asmens mirtį Lietuvoje. Manoma, kad 83-ejų ukmergiškė virusu galėjo užsikrėsti, kai buvo gydoma ligoninėje.

Komentarai

  • Seniai reikėjo taip padaryti.

    • Lietuvoje visą laiką buvo trys milijonai genialių krepšinio ekspertų, dabar ima rastis profesionalių koronaviruso žinovų.
      Jauskite ribą nurodinėti.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų