Panevėžio ligoninė sulaukė vieno skyriaus pacientų ir darbuotojų testų rezultatų

Panevėžio ligoninė sulaukė vieno skyriaus pacientų ir darbuotojų testų rezultatų

Respublikinė Panevėžio ligoninė praneša sulaukusi paskutiniųjų testų, atliktų Urologijos skyriaus pacientams ir medikams, rezultatų.

Pasak ligoninės atstovo ryšiams su visuomene Vytauto Riaubiškio, visi atsakymai – neigiami.

„Pranešame džiugią naujieną – visų pacientų ir ligoninės darbuotojų pirmojo testavimo rezultatai yra neigiami“, – teigė V. Riaubiškis.

Pakartotinį Urologijos skyriuje buvusių pacientų ir šiame skyriuje dirbusių ligoninės darbuotojų testavimą numatoma pradėti sekmadienį, balandžio 12 dieną.

Keturiems šio skyriaus pacientams ir 23 darbuotojams testavimas dėl koronaviruso buvo atliktas po to, kai balandžio 5-ąją buvo nustatytas Urologijos skyriuje dirbančio darbuotojo koronavirusinis susirgimas.

Nedelsiant po to pacientai izoliuoti, skyriaus darbuotojai – karantinuoti, o Urologijos skyriaus patalpos buvo išdezinfekuotos, laikantis visų būtinų dezinfekcijos reikalavimų.

Pasak V. Riaubiškio, Urologijos skyriaus darbuotojas, kuriam buvo nustatytas susirgimas, šiuo metu gydosi ambulatoriškai.

Komentarai

  • Stebuklai šiame mieste_ vienam susirgus kiti neužsikrečia…

    • Taip, kad neužsikrečia, būna tada, kai gydymo įstaigoje laikomasi visų apsaugos priemonių. Skirtingai nuo pvz. Klaipėdos, kur gydytojams teko tuos pačius vienkartinius chalatus ir kaukes dėvėti kaip daugkartinius.

  • Duok Dieve, kad taip būtų ir po trijų savaičių, kaip dabar praėjus trim dienom.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų