panevezioligonine.lt nuotr.

Panevėžio ligoninė sulaukė naujo vadovo

Panevėžio ligoninė sulaukė naujo vadovo

Laikinumas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje baigėsi. Nuo trečiadienio gydymo įstaigai pradėjo vadovauti dar pernai konkursą užimti ligoninės direktoriaus pareigas laimėjęs gydytojas Arvydas Skorupskas.

Pirmąją darbo dieną vadovas prisistatė administracijos darbuotojams, ligoninės klinikų ir skyrių vedėjams bei vyresniosioms slaugytojams.

A. Skorupskas 1988 m. baigė Kauno Medicinos institutą ir įgijo chirurgo specialybę. Direktorius turi dvi galiojančias abdominalinio chirurgo ir bendrojo chirurgo licencijas. A. Skorupskas taip pat turi sveikatos apsaugos vadybos magistro laipsnį, kurį įgijo baigdamas LSMU. Vadybinė naujojo direktoriaus patirtis yra 12 metų – dirbo rajoninėje poliklinikoje, rajoninėje ligoninėje, Sveikatos apsaugos ministerijoje. Teko dirbti projektinį darbą, Ukrainoje vertinti šios šalies sveikatos apsaugos būklę.

Kaip teigiama Respublikinės Panevėžio ligoninės pranešime, naujasis direktorius daugiausia laiko skirs ligoninės vadybos klausimams spręsti, tačiau planuoja neapleisti ir chirurgo darbo.

„Dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo mano ne spontaniškas, bet gerai apmąstytas ir atsakingai pasvertas sprendimas“, – prisistatydamas darbuotojams kalbėjo direktorius A. Skorupskas.

Direktorius pabrėžė, kad laikinumo, neaiškumo laikas ligoninėje pasibaigė ir dabar svarbiausias tikslas – stabilus, kokybiškas ir pacientų lūkesčius pateisinantis mūsų visų darbas.

„Ateityje gal ir prireiks kažką keisti, tobulinti, pertvarkyti, bet tai bus daroma atsakingai – diskutuosime ir, tikiuosi, sutarsime, nieko nuo jūsų neslėpsiu. Pirmiausia turi grįžti dvasinė ramybė, į darbą turime eiti kaip į šventę, o ne kaip į karą. Taigi, ramybė, susiklausymas, bendras darbas ir pojūtis, kad esame laimingi mes, vadinasi, laimingi ir mūsų pacientai – štai mūsų šio laikotarpio prioritetai“, – kalbėjo A. Skorupskas.

Direktorius artimiausiu laiku lankys visus ligoninės padalinius ir skyrius, bendraus su darbuotojais. Kitą savaitę ligoninėje rengiamas A. Skorupsko susitikimas su žiniasklaidos atstovais.

Komentarai

  • Kad tik ,,S,, nepamestu:)

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų